تریلر سریال

اولین تریلر فصل دوم سریال Titans با معرفی Bruce Wayne , Deathstroke و Krypto

اولین تیزر فصل دوم سریال پر طرفدار Titans (تایتانها) منتشر شد و در ان سگی به نام Kripto (کریپتو) حضور دارد اما کریپتو فقط یک سگ عادی نیست و از قدرت های خارق العاده بر خوردار است که این چیز باعث شده این تریلر بیننده بالایی داشته باشد…

به گزارش آریامووی، کریپتو فقط یکی از قهرمانانی است که در فصل دوم ظاهر می شود، از جمله قهرمانانی که در فصل دوم به این سریال اضافه می شوند: Super boy (جاشوا اورپین)، Deathstroke ( اسای مورالس) و ایان گلن که در سریال محبوب و پرطرفدار Game of Thrones ( بازی تاج و تخت) در نقش جورا مورمنت درخشیده بود، در این سریال نقش Bruce wayne ( بروس وین) را ایفا می کند.

جزییات فصل دوم سریال تیتان ها در حال بسته شدن است اما چیزی که مشخص است در فصل دوم باید شاهد درگیری های بسیاری میان قهرمانان و شخصیت های منفی این این سریال باشیم. این تیزر نشان می دهد فصل دوم از نظر داستانی چندان فرقی با فصل اول ندارد در عوض این تیزر تاکید بر تیم رو به رشد شخصیت های مثبت DC دارد. همچنین در این تیزر مشاهده شد: شخصیت Aqualad ( آکوالاد)، بچه های اسلید ویلسون ( دث استروک)، جریکو و راجر و چند مرد دیگر که به صورت رمز الود کار سخت با اینترنت کار می کنند.

در فصل اول سریال تیتان ها دیک گریسون یا همان رابین با هنر پیشگی( برنتون توایتز ) با Beast boy با هنر پیشگی( رایان پاتر ) و Starfire با هنر پیشگی ( آنا دیوپ ) برای محافظت از یک دختر فوق العاده قدرتمند به نام ( Teagan Croft) که از دست پدر شیطانی اش فرار کرده بود تیمی ساختند. در ادامه قهرمانان بیشتری مانند Wonder Girl/Donna Troy با هنر پیشگی ( کانر لسلی)، Hawk با هنر پیشگی ( آلن ریچسون ) و شخصیت Dove با هنر پیشگی ( مینکا کلی ) به این تیم اضافه شدند.

طرفداران این سریال در فصل اول هرگز حضور ابر قهرمانان با تجربه و بزرگ در این تیم مشاهده نکردند. اما تیزر فصل دوم سریال تیتان ها نوید بخش حضور ابر قهرمانان بزرگ و با تجربه را می دهد.برنتون توایتز بازیگر نقش رابین می گوید: یک تیتان جدید در راه است. ما همیشه شریک و پشتیبان هم هستیم. Titans  روز جمعه ۶ سپتامبر ب جهان DC بر می گردند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن