نتفلیکس اولین تریلر فصل دو ویچر (The Witcher) رو با محوریت تاریخ انتشار فصل جدید منتشر کرد. این تریلر در قسمتی از اولین ویچرکان (WitcherCon) منتشر شد. یک مراسم فن محور با میزبانی نتفلیکس و سی دی پراجکت رد که به  کل دنیای ویچر از جمله سریال و بازی ویدیو ای ان اختصاص یافته.فصل دوم در 17 دسامبر بر روی نتفلیکس پخش می شود.گرالت و سیری در اخر فصل یک بالاخره با هم روبه رو شدند. به نظر میاد که فصل دوم قراره در مورد سفر گرالت و شاهزاده به سمت قلعه Kaer Morhen برای امنیت سیری باشه. و در همین حال سیری برای  تمرینات خودش رو برای تبدیل شدن به یک جنگجو قدرتمند شروع می کنه.در اخر تریلر معلوم میشه که ینیفر بعد از تمام داستان های فصل اول زنده مونه و اسیب ندیده.ایا این همون Vesemir که در مورد سیری به گرالت اخطار میده ؟

در فصل دوم هنری کویل به عنوان گرالت و انیا چالوترا  به عنوان ینیفر و فریا الن به عنوان سیری و جویی بتی به عنوان جسکیر بر میگردن. کیم بودنیا(Kim Bodnia) به عنوان وسمیر که یک جادوگر پیر که نقش مرشد و مربی گرالت و داره. و  Paul Bullion با نقش لمبرت، جادوگری که در تمرینات سیری در Kaer Morhen حضور داره.

فصل دوم در تاریخ 17 دسامبر منتشر میشه . و فصل یک در حال حاضر بروی نتفلیکس در دسترس هستش.

خلاصه رسمی فصل دوم  ویچر:

گرالت متقاعد شده جان ینفر در نبرد سادن از دست رفته. اون باید شاهزاده سیری رو به امن ترین جایی که میشناسه ببره خانه بچگیش قلعه  Kaer Morhen . در حالی که پادشاهان قاره  elve، و انسان ها و شیاطین در خارخ دیوار های قلعه برای برتری در تلاشن. گرالت باید از سیری در برابر چیزی خیلی خطرناک تر محافظت کنه ، قدرت مرموزی که سیری داره.

تریلر سریال در یوتیوب

دیدگاهتان را بنویسید