تریلر سریال

اولین تریلر سریال Most Dangerous Game با بازی لیام همسورث منتشر شد!

سرویس موبایلی Quibi بهترین زمان ممکن را برای آغاز به کار خود انتخاب کرده است. بیشتر مردم در اکثر نقاط جهان به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا قرنطینه و خانه نشین شده اند و خود را با هر چیزی از جمله فیلم و سریال های مختلف سرگرم می کنند. به نظر می رسد که در این اوضاع سرویس موبایلی Quibi به خوبی می تواند با سریال هایش مردم را سرگرم کند. این سرویس موبایلی در حال حاضر بیش از ۵۰ سریال با اپیزود های ۱۵ دقیقه ای و کمتر را آماده کرده است تا در اختیار کاربران خود قرار دهد. یکی از همین سریال ها هم Most Dangerous Game «خطرناک‌ترین بازی» است که Quibi امروز تریلر جدیدی از این سریال منتشر کرده که می توانید آن را در بالا تماشا نمایید.

سریال Most Dangerous Gams روایت گر داستان مردی به نام دوج مینارد (با بازی لیام همسورث (Liam Hemsworth)) می باشد که سخت تلاش می کند تا قبل از مرگش به دلیل یک بیماری لاعلاج از همسر باردارش محافظت کند. در این میان او پیشنهاد یک خَیّر مرموز (با بازی کریستوف والتز (Christoph Waltz)) را قبول می کند تا در بازی خطرناکی شرکت کند. اما زود متوجه می شود که نه تنها خود شکارچی نیست، بلکه شکار است. این سریال نشان می دهد که هر کس برای نجات خود و خانواده اش حاضر است دست به هرکاری بزند.

در این سریال بازیگرانی دیگری همچون سارا گیدون (Sarah Gadon)، زک چری (Zach Cherry)، آرون پول (Aaron Poole)، کریستوفر وبستر (Christopher Webster)، بیلی برک (Billy Burke)، جیمی آکینبولا (Jimmy Akinbola) و ناتاشا بوردیزو (Natasha Bordizzo) به ایفای نقش پرداخته اند. این سریال اکشن هیجانی توسط نیک سنتورا (Nick Santora) نوشته شده و کارگردانی آن برعهده فیل آبراهام (Phil Abraham) است. سریال Most Dangerous Gams همزمان با شروع به کار سرویس موبایلی Quibi در تاریخ ۶ آوریل (۱۸ فروردین) منتشر خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن