اولین تریلر سریال پیش درآمد The Witcher: Nightmare of the Wolf

اول یک کتاب بعد یک بازی ویدیو ای و بعد یک سریال .حالا ویچر یک انیمه بلند داره که فوق العاده به نظر میرسه.طی افتتاحیه ویچر کان (WitcherCon)، نتفلیکس از جزئیات جدیدی درباره فیلم دنباله مورد انتظار رونمایی کرد، The Witcher: Nightmare of the Wolf.

Lauren Schmidt Hissrich مجری برنامه ویچر و تهیه کننده اجرایی ویچر: کابوس گرگ اولین نگاه به Vesemir   و تاریخ انتشار رو به اشتراک گذاشت. وسمیر یک ویچر جوان کلاه بردار است  که از یک زندگی فقیرانه فرار کرد تا برای یک سکه هیولا هارا بکشد. امیدوارم کسی تو راهیک سکه بهش بده. اون همچنین مربی و مرشد گرالت هم هست.

این انیمه دنیای ویچر رو به زمانی قبل از حضور گرالت گسترش میده. زمانی که یک هیولا شروع به تهدید و ایجاد ترس و وحشت در یک قلمرو سیاسی می کنه و  وسمیر خودشو در یک ماجراجویی ترسناک پیدا میکنه که اونو مجبور به رویارویی با شیاطین گذشتش می کنه.

“قبل از گرالت، وسمیر که یک ویچر جوان از خود راضی بود زندگی می کرد. که از کشتن هیولا ها برای سکه لذت می برد. وقتی  که یک قدرت جدید در قاره به وجود میاد  ، وسمیر می فهمه که بعضی کارای ویچر ها بیشتر از پول ارزش داره”

Kim Bodnia نه تنها صدا پیشگی وسمیر در ویچر :کابوس گرگ بلکه جزء بازیگران فصل دوم ویچر هم هست.

ویچر :کابوس گرگ تنها دنباله نیست که طرفداراباید منتظرش باشن ! بلکه اوایل این هفته  اعلام شد که Michelle Yeoh در ویچر : خاستگاه خون (The Witcher: Blood Origin) حضور داره که در 1200 سال قبل از وقایع ویچر در جریانه.

ویچر : کابوس گرگ در تاریخ 23 اگوست در نتفلیکس منتشر میشه و از اینجا میتونید تریلر رو تماشا کنید

دیدگاهتان را بنویسید