اخبار روز سریالهااخبار سریالتریلر سریال

اولین تریلر سریال جدید Netflix با نام Mindhunter و کارگردانی David Fincher منتشر شد

امسال بدون شک سال شبکه Netflix است. این شبکه تا به اینجای کار با معرفی پروژه های خود نشان داده که بزنامه دقیق و منظمی برای جذب بیننده و طرفداران خاص خود دارد.

به گزارش آریافیلم، چندی پیش اولین تریلر از سریال جدید شبکه Netflix به نام Mindhunter در اینترنت منتشر شده است. داستان سریال در سال ۱۹۷۹ و زمانی اتفاق می افتد که دو مامور FBI در تلاش هستند تا راز یک قتل را پیدا کنند. آن های برای پیدا کردن قاتل و راز این قتل در کنار تحقیقاتشان اقدام به مصاحبه با جنایتکاران و قاتلانی که در زندان هستند می کنند تا شاید نوعی الگو در پرونده خودشان پیدا کنند.

این سریال بر اساس کتابی جنایی با نام Mind Hunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit که در سال ۱۹۹۶ توسط John Douglas و Mark Olshanker چاپ شده ساخته می شود.

و اما از سوی دیگر چیزی که این سریال را خیلی خاص و مورد توجه می کند نام کارگردان آن است. بر اساس اخبار منتشر شده کارگردانی این سریال بر عهده ی David Fincher کارگردان فیلم های Se7en و Fight Club و … می باشد.

نکته ی دیگری که در ذهن شکل می گیرد رابطه میان فیلم Se7en و این سریال است. Se7en هم داستان دو مامور FBI بود که با پیدا کردن الگوی قاتل در قتل های زنجیره ای خود بالاخره توانستند او را پیدا کنند و به نظر می رسد به لحاظ داستان کلی شباهتی زیاد به این سریال دارد. در نتیجه سوالی که اینجا مطرح می شود این است که Fincher از همان روش خود که در فیلم Se7en استفاده کرد این سریال را هم می سازد یا نه، به دنبال روشی جدید برای کارگردانی است و شاهد اثری تازه از او خواهیم بود؟

تهیه کنندگی این سریال نیز بر عهده Joshua Donen و Cean Chaffin، همکاران قدیمی Fincher در فیلم Gone Girl هستند که از این رو هماهنگی بین آن ها وجود دارد. از طرف دیگر نویسندگی این سریال گفته می شد بر عهده ی Scott Buck نویسنده فیمنامه سریال Dexter می باشد که در اخبار جدید منتشر شده اشاره ای به او نشده است که احتمالا به خاطر مسغول بودن او در سریال Iron Fist که در نتیجه باید منتظر بمانیم که ببینیم چه کسی را به عنوان جایگزین او انتخاب می کنند.

این سریال در ماه اکتبر از شبکه Netflix پخش می شود و می توانید در زیر تریلر آن را تماشا کنید:

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن