تریلر سریال

اولین تریلر سریال آنتولوژی ۵۰ States of Fright ساخته سم ریمی منتشر شد!

به گزارش آریامووی، سرویس موبایلی Quibi اولین تریلر رسمی از سریال ۵۰ States of Fright «پنجاه ایالت وحشت» را منتشر کرد که شما عزیزان می توانید این تریلر را در بالا تماشا نمایید. فصل اول این سریال درباره داستان های ترسناک و افسانه ای ایالت های آمریکا از جمله کلرادو، فلوریدا، آیووا، کانزاس، میشیگان، مینه سوتا، میزوری، اورگان و واشینگتن است که مخاطبان را به درون این داستان های وحشتناک می کشاند.

ریچل بروزناهان (Rachel Brosnahan)، تراویس فیمل (Travis Fimmel) و جان مارشال جونز (John Marshall Jones) در اپیزود The Golden Arm که یکی از داستان های ترسناک قدیمی میشیگان است، به ایفای نقش خواهند پرداخت. فیلمنامه این قسمت توسط سم ریمی (Sam Raimi) و ایوان ریمی (Ivan Raimi) نوشته شده است. همچنین سم ریمی کارگردانی این قسمت را بر عهده خواهد داشت.

کریستینا ریچی (Christina Ricci) و جیکوب باتالون (Jacob Batalon) در اپیزود Red Rum که یکی از داستان های ترسناک قدیمی کلرادو است، به ایفای نقش خواهند پرداخت. فیلمنامه این قسمت توسط آیزا مازی (Isa Mazzei) نوشته شده است. همچنین دنیل گلدهیبر (Daniel Goldhaber) کارگردانی این قسمت را بر عهده خواهد داشت.

مینگ-نا ون (Ming-Na Wen) ستاره سریال Agents of S.H.I.E.L.D «ماموران شیلد» در اپیزود America’s Largest Ball of Twine که یکی از داستان های ترسناک قدیمی کانزاس است، به ایفای نقش خواهد پرداخت. فیلمنامه این قسمت توسط می کت (Mae Catt) نوشته شده است. همچنین یوکو اوکومارا (Yoko Okumura) کارگردانی این قسمت را بر عهده خواهد داشت.

تایسا فارمیگا (Taissa Farmiga) و ران لیوینگستون (Ron Livingston) در اپیزود Almost There که یکی از داستان های ترسناک قدیمی آیووا است، به ایفای نقش خواهند پرداخت. نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این قسمت توسط اسکات بک (Scott Beck) و برایان وودز (Bryan Woods) انجام شده است.  آسا باترفیلد (Asa Butterfield) در اپیزود Grey Cloud Island که یکی از داستان های ترسناک قدیمی مینه سوتا است، به ایفای نقش خواهد پرداخت. نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این قسمت توسط آدام شیندلر (Adam Schindler) و برایان نتو (Brian Netto) انجام شده است.

سم ریمی به همراه دبی لیبلینگ (Debbie Liebling)، فن تافلر (Van Toffler)، تونی دی سانتو (Tony DiSanto)، کودی زویگ (Cody Zwieg)، بری بارکلی (Barry Barclay)، تامی کوریال (Tommy Coriale) و کریس منگانو (Chris Mangano) از تهیه کنندگان این سریال هستند. سارا کانرد کرولر (Sarah Conradt-Kroehler)، لی کرونین (Lee Cronin)، کیت دیوانی (Cate Devaney)، گرگ هیل (Greg Hale)، ادواردو سانچز (Eduardo Sánchez)، آلخاندرو بروگز (Alejandro Brugués) و رایان اسپیندل (Ryan Spindell) از دیگر نویسندگان و کارگردانان این سریال هستند.

سرویس موبایلی Quibi بهترین زمان ممکن را برای آغاز به کار خود انتخاب کرده است. بیشتر مردم در اکثر نقاط جهان به دلیل شیوع جهانی ویروس کرونا قرنطینه و خانه نشین شده اند و خود را با هر چیزی از جمله فیلم و سریال های مختلف سرگرم می کنند. به نظر می رسد که در این اوضاع سرویس موبایلی Quibi به خوبی می تواند با سریال هایش مردم را سرگرم کند. این سرویس موبایلی در حال حاضر بیش از ۵۰ سریال با اپیزود های ۱۵ دقیقه ای و کمتر را آماده کرده است تا در اختیار کاربران خود قرار دهد. این سرویس قرار است در تاریخ ۶ آوریل (۱۸ فروردین) آغاز به کار خواهد کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن