اخبار فیلم

دومین تریلر رسمی The Mummy با بازی Tom Cruise منتشر شد

از آنجایی که به تاریخ اکران فیلم The Mummy هر چه بیشتر نزدیک می شویم صحبت ها از این فیلم بالا می گیرد و بازار شایعات هم داغ است. حالا شرکت Universal برای خاتمه دادن به این شایعات از یک سو و هیجانی تر کردن اکران فیلم از سوی دیگر بالاخره تریلری از این فیلم خود منتشر کرده است.

به گزارش آریافیلم، شرکت Universal تریلری از فیلم جدید خود، The Mummy منتشر کرده است. این فیلم که به کارگردانی Alex Kurtzman ساخته شده است قرار است شروع یک پروژه بزرگتر باشد. در واقع شرکت Universal و سازندگان این فیلم قصد دارند  با بازسازی فیلم The Mummy یک مجموعه ی به هم پیوسته از فیلم های Universal پایه ریزی کنند. در این مجموعه فیلم قرار است Sofia Boutella به عنوان یک پرنسس باستانی که ناگهان از خواب خود بیدار می شود و پا به دنیای کنونی می گذارد ایفای نقش کند. این پرنسس شرور و خطرناک وارد دنیای مدرن می شود و ….

همانطوری که حتما می دانید Tom Cruise در این فیلم بازی می کند و نقش اول فیلم است. همچنین فیلمنامه ی این فیلم را Christopher McQuarrie فیلمنامه نویس Edge of Tomorrow و Jon Spaihts فیلمنامه نویس Passengers نوشته اند که با این تفاصیر به نظر می رسد باید منتظر یک متن قوی باشیم.

از دیگر بازیکنان فیلم می توان به Russell Crowe اشاره کرد که نقش دکتر Henry Jekyll را بازی می کند، دکتری که نامش به شدت ننگین است. با اینکه فیلمنامه نویس ها را میشناسیم و همچنین فیلم از مجموعه ی بازیگران و عوامل خوبی بهره می برد اما به هر این نگرانی وجود دارد که این فیلم چطور ساخته می شود و خسته کننده نباشد که به نظر می رسد با توجه به مجموعه قبلی که ساخته شده بود و طرفداران زیادی داشت Kurtzman کار سختی در این زمینه داشته باشد.

این فیلم در تاریخ ۸ ژوئن امسال اکران خود را آغاز می کند و می توانید تریلر آن را در زیر تماشا کنید:

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن