اولین تریلر رسمی از فیلم ترسناک “The Boogeyman” به کارگردانی راب ساوج منتشر شد!

اولین تریلر رسمی فیلم “The Boogeyman” در جریان بازی قهرمانی NFC منتشر شد. فیلم محصول 20th Century Studios و 21 Laps ، اقتباس جدیدی از کتاب های استیون کینگ می باشد.

این فیلم  داستان یک دانش‌آموز به نام سیدی هارپر و خواهر کوچک‌ترش سایر را روایت می‌کند که به تازگی مادرشان را از دست داده‌اند و از حمایت کافی پدرشان که یک تراپیست است و با مشکلات خودش دست به گریبان است برخوردار نیستند. در یک روز یک بیمار ناگهان به محل زندگی آن‌ها می‌آید و با این ادعا که از نیرویی شیطانی گریزان است درخواست کمک می‌کند و در ابتدا قرار بود تا فیلم مستقیم از سرویس استریم Hulu پخش شود اما فیلمنامه و بازیگرهای آن به قدری خوب بودند که دیزنی و فاکس تصمیم به اکران آن گرفتند.

کارگردانی این فیلم بر عهده راب ساوج ( Rob Savage ) می باشد که سابقه کارگردانی فیلم ترسناک “Host” را در کارنامه خود دارد ، تهیه کنندگان آن می توان به شان لیوای (Shawn Levy )، دن لوین( Dan Levin)  و دن کوهن ( Dan Cohen)  که سابقه تهییه کنندگی سریال محبوب “Stranger Things” را نیز بر عهده داشتند می باشد.

اسکات بک (Scott Beck) و برایان وودز ( Bryan Woods)  “نویسندگان فیلم A Quiet Place ” و مارک هیمن ( Mark Heyman)  ” نویسنده فیلم Black Swan” نویسندگی این فیلم را بر عهده دارند.

ویوین لیرا بلر ( Vivien Lyra Blair ) بازیگر سریال “Obi-Wan Kenobi” و سوفی تاچر ( Sophie Thatcher ) بازیگر سریال “Yellowjackets”و کریس مسینا که سابقه بازی در  مینی سریال “Sharp Objects” را دارند از بازیگران این فیلم خواهند بود.


فیلم “The Boogeyman” در تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۳ |۱۲ خرداد ۱۴۰۲ در سینما های جهان اکران می شود.

شما عزیزان می توانید تریلر این فیلم را روی یوتیوب  یا کانال تلگرام آریا مووی تماشا کنید

همچنین شما می توانید اولین پوستر رسمی منتشر شده از این سریال رو در پایین همین پست تماشا کنید.


دیدگاهتان را بنویسید