اخبار روز انیمیشن ها

اولین تریلر انیمیشن Abominable منتشر شد!

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی، کمپانی Dreamworks (دریم ورکس) اولین تریلر از انیمیشن مورد انتظار Abominable (زشت) را منتشر کرد که ما اون رو براتون آماده کردیم و در بالا می توانید این تریلر را تماشا کنید.

در انیمیشن Abominable، قرار است یک سفر شگفت انگیز ۳ هزار مایلی از خیابان‌های شانگهای چین تا قله اورست را شاهد باشیم. این گروه که اعضای آن را یک خانواده تشکیل می‌دهد، در طول ماجراجویی با یتی جوان آشنا می‌شوند و تصمیم می‌گیرند با دوستی و اتحاد با این موجود جادویی، در یک سفر هیجان انگیز قله اورست را فتح کنند. بخشی از تمرکز داستان این انیمیشن روی یک یتی خواهد بود که اتفاقی باعث می‌شود تا وی از خانه، دوستان و خانواده‌اش بسیار دور شود و حال باید راه خانه را پیدا کند.

جیل کالتون (Jill Culton)، کارگردان انیمیشن محبوب Open Season (فصل شکار)، کارگردانی انیمیشن Abominable را بر عهده دارد و تاد ویلدرمن (Todd Wilderman) به عنوان دستیار کارگردان در ساخت این انیمیشن به جانسون کمک می‌کند. ویلیام دیویس (William Davies)، نویسنده انیمیشن‌هایی چون انیمیشن How to Train Your Dragon (چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم) و انیمیشن Puss in Boots (گربه چکمه پوش)، به‌همراه ایرنا برینیول (Irena Brignull)، نویسنده انیمیشن The Boxtrolls (غول‌های پاکتی)، بوده است.

در انیمیشن Abominable بازیگرانی همچون کلویی بنت (Chloe Bennet)، آلبرت تسای (Albert Tsai)، تنزینگ نورگای ترینور (Tenzing Norgay Trainor)، تسای چین (Tsai Chin)، سارا پولسن (Sarah Paulson)، ادی ایزارد (Eddie Izzard) و مایکل یانگ (Michelle Wong)، به عنوان صداپیشه حضور داشته و به ایفای نقش پرداخته اند. انیمیشن شذخئهدشذمث ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۹ برابر ۵ مهر ۱۳۹۸ اکران خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن