اخبار فیلم

اولین تریلر از فیلم Good Time با بازی Robert Pattinson

Good Time نام فیلمی درام و هیجانی به کارگردانی برادران  Safdie است که قرار است به زودی اکران شود. روز گذشته تریلری از این فیلم منتشر شده است که می توانید آن را در زیر این مطلب تماشا کنید.

به گزارش آریافیلم، کمپانی A24 اولین تریلر را از فیلم جنایی خود به نام Good Time منتشر کرده است. کارگردانی این فیلم بر عهده ی دو برارد Josh و Benny Safdie است که کارگردانی فیلم Heaven Knows What را در کارنامه دارند. همچنین در این فیلم Robert Pattinson و Jennifer Jason Leigh به ایفای نقش می پردازند.

داستان از آنجا آغاز می شود که Pattinson به همراه برادر کوچکترش اقدام به دزدی می کنند اما تمام نقشه هایشان خراب می شود زمانی که برارد کوچکتر به زندان می افتد و Pattinson که فرار کرده هیچ کاری نمی تواند انجام دهد و مدام نا امید تر می شود.

Pattinson بازی بسیار خوبی از خود در فیلم Twilight نشان داد و به عقیده خیلی ها بهترین بازیگر این مجموعه بود اما نکته ی مهم این است که او پس Twilight دیگر در فیلم های ابر قهرمانی، تخیلی و اکشن حضور نداشته و بعد از آن به طور محسوسی در فیلم های درام به بازی پرداخته، برای مثال در ابتدای امسال او در اثر جدید James Gray به نام The Lost City of Z بازی کرده بود و حالا هم که فیلم Good Time.

با دیدن تریلر احتمالا خیلی از شما ها اشتیاق بیشتری خواهید داشت که جزییات بیشتری درباره فیلم متوجه شوید، از همین رو خبر خوب شاید این است که جشنواره کن در حال برگزاری است و Good Time هفته ی آینده در این جشنواره به نمایش در می آید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن