اخبار فیلم

اولین تریلر از فیلم Berlin Syndrome با بازی ستاره جوان خود Teresa Palmer

کمپانی Sundance تریلری از فیلم جدید و در دست ساخت به نام Berlin Syndrome که کارگردانی آن را نیز Cate Shortland بر عهده دارد منتشر کرده است.

به گزارش آریافلیم، اولین تریلر فیلم جدید کمپانی Sundance با کارگردانی Cate Shortland منتشر شده است. Shortland در کارنامه خود ، کارگردانی فیلم هایی مثل The Silence و Lore را بر عهده دارد و حالا با فیلمی از یک کمپانی معتبر به پرده ی سینما ها بازگشته است. همچنین Shaun Grant نویسندگی این فیلم را بر عهده داشته است، کسی که قبل از این فیلم تنها یک بار دیگر فیلمنامه یک فیلم را نوشته و آن هم فیلم Snowtown بوده، فیلمی که اگر چه شاید خیلی معروف نشد و شاید خیلی ها آن را ندیدند اما به نسبت توانست نظر مثبت تعدادی از منتقدین را به خود جلب کند. به طور کلی افراد خیلی شناخته شده ای در عوامل فیلم نقش ندارند اما به این معنی نیست که این فیلم از کیفیت کمی برخوردا است. در این فیلم بازیگرانی مثل Teresa Palmer و Max Riemelt و Matthias Habich و … به ایفای نقش پرداخته اند که تا حدودی خیالمان را نسیت به فیلم راحت می کند.

Grant فیلمنامه Berlin Syndrome را بر اساس یک رمان به نوشته ی Melanie Joosten و درست به همین نام نوشته است. بنا به اخبار منتشر شده شرکت Vertical Entertainment که اکران فیلم را بر عهده دارد، قرار است فیلم را از تاریخ ۲۶ ماه می به صورت سراسری در سینما ها اکران کند.

 

 

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن