اخبار فیلم

اولین تریلر از سریال The Great با بازی ال فنینگ منتشر شد!

شبکه هولو اولین تریلر از سریال The Great «کبیر» با بازی ال فنینگ (Elle Fanning) را منتشر کرد که شما عزیزان می توانید این تریلر را در بالا تماشا نمایید. سریال The Great اثری از نویسنده فیلم موفق The Favourite «سوگلی» یعنی تونی مک نامارا (Tony McNamara) می باشد. در این سریال ال فنینگ نقش کاترین کبیر را ایفا می کند، شخصی خارجی که به با ثبات ترین رهبر روسیه تبدیل شد.

در همین اولین تریلر متوجه می شویم که سریال The Great از خیلی جهات مثل نوع رقصیدن، شکار خرگوش و حتی حضور نیکلاس هولت (Nicholas Hoult) شبیه به فیلم The Favourite است. حتی کاخ ها هم در سریال The Great شبیه به فیلم The Favourite هستند که چیز بدی هم نیست. فیلم The Favourite یکی از بهترین فیلم های ۲۰۱۸ بود که توانست جوایز زیادی را کسب کند.

اگر مک نامارا می خواهد با ساخت چند قسمت سریال The Great، یاد و خاطره فیلم The Favourite را برایمان زنده کند، بی صبرانه منتظر تماشای آن هستیم. اما باید این را هم در نظر گرفت که آیا او می تواند بدون کارگردان فیلم The Favourite یعنی یورگوس لانتیموس (Yorgos Lanthimos) موفق شود یا خیر. سریال The Great در تاریخ ۲۶ اردیبهش از شبکه هولو پخش خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن