اولین عکس از سریالتریلر سریال

اولین تریلر از سریال Locke and Key و سفر به خانه ای اسرارآمیز

نتفلیکس سرانجام اولین تریلر از سریال جدید خود یعنی Locke and Key را منتشر کرد که بر اساس کامیک بوکی با همین نام ساخته شده و شما می‌توانید آن را با زیرنویس فارسی تماشا کنید.

این سریال داستان خانواده‌ای را به تصویر می‌کشد که برای سکونت به خانه پدری شخصیت پدر داستان برمی‌گردند. فرزندان با حضور در این خانه متوجه وجود موجودات عجیبی در آن می‌شوند. یک صدای ترسناک به آن‌ها می‌گوید که کلید‌های مختلفی در این خانه وجود دارد که هر کدام از آن‌ها راه را برای ورود به یک دنیای عجیب و هیجان‌انگیز باز می‌کند. البته هر کدام از این دنیاها چالش‌های مخصوص به خودشان را دارند که اعضای خانواده برای روبرو شدن با آن‌ها باید آماده باشند.

فصل اول Locke and Key ده قسمت خواهد داشت و مراحل فیلم‌برداری این اثر هم در کشور کانادا انجام شده است. بعد از معرفی سرویس دیزنی پلاس، بسیاری انتظار داشتند که دیزنی با عرضه سریال‌هایی که فضای اسرار آمیز و جادویی برای رده سنی نوجوان دارند، یک برگ برنده نسبت به سایر سرویس‌های استریم داشته باشد. حال به نظر می‌رسد که ساخت Locke and Key توسط نتفلیکس پاسخی به این تلاش‌های دیزنی باشد.

پخش سریال Locke and Key در روز ۱۸ بهمن آغاز می‌شود و مطابق دیگر سریال‌های نتفلیکس باید منتظر انتشار تمام قسمت‌های فصل یک به صورت یکجا باشیم. نظر شما در مورد این سریال چیست؟ (vigiato)

LOCKE & KEY
LOCKE & KEY
LOCKE & KEY

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن