اخبار روز فیلمها

اولین تریلر از جدیدترین فیلم مجموعه ی Chucky به کارگردانی Don Mancini منتشر شد

Don Mancini نویسنده و کارگردانی است که او را به خاطر فیلم هایی مثل Curse of Chucky و Bride of Chucky و … می شناسیم. این فیلم های ترسناک که همگی به قلم Mancini نوشته شده اند تقریبا از ۱۹۸۸ ساخته و اکران می شوند. حالا اولین تریلر از فیلم جدید این مجموعه به نام Cult of Chucky منتشر شده.

به گزارش آریافیلم، Chucky قرار است بازگردد و این بار با خود فیلمی جدید را هم می آورد! همه ی کسانی که طرفدار فیلم های ترسناک بخصوص فیلم های عروسکی هستند با مجموعه ی Chucky آشنایی دارند یا حداقل اسم آن را شنیده اند. روز گذشته اولین تریلر از فیلم جدید این مجموعه به نویسندگی و کارگردانی Don Mancini منتشر شده است.

در این فیلم Alex Vincent و Jennifer Tilly برای بازی در نقش های خود به مجموعه بازگشته اند. از دیگر کسانی که تا به حال حضورشان برای این فیلم قطعی شده Fiona Dourif و Brad Dourif هستند که تقریبا همواره در مجموعه حضور داشته اند.

بعد از فیلم های اخیر که بیشتر ته مایه های طنز داشتند این بار به نظر می رسد بر جنبه ی  ترسناک فیلم بیشتر اضافه شده. همچنین شرکت Universal علاوه بر انتشار تریلر، تاریخ دقیق عرضه ی این فیلم را اعلام کرده است که ۳ اکتبر می باشد. همچنین قرار است تمام ۷ فیلم این مجموعه به صورت Blu-ray و DVD برای دوست داران در دسترس قرار گیرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن