اخبار فیلم

اولین اخبار و عکس های منتشر شده از دنباله جدید مجموعه Thor به نام Thor: Ragnarok

مجله Entertainment Weekly اخبار و عکس های جدیدی از فیلم Thor: Ragnarok منتشر کرده که اطلاعات جدیدی از این فیلم به دست می دهد، از جمله اینکه Chris Hemsworth در این فیلم موهایش را کوتاه کرده است!

به گزارش آریافیلم، مجله Entertainment Weekly امروز عکس هایی از قسمت جدید Thor منتشر کرده و اطلاعات جدید به ما داده است. اولین چیزی که در این عکس ها به چشم می آیند مو های کوتاه شده ی Chris Hemsworth است. کوتاه کردن مو های Chris Hemsworth یک تغییر مد است؟ یا اینکه این اتفاق به انتخاب تیم گریم و طراح لباس فیلم صورت گرفته؟ یا اینکه اصلا یک تغییر محوری درفیلم است؟

خب احتمالا تمام این موارد دخیل هستند به اضافه اینکه Thor در این فیلم قرار است در انواع و اقسام مختلفی از جنگ های تن به تن شرکت کند که در نتیجه داشتن موهای بلند مزاحم این مسئله است.

کارگردانی قسمت سوم فیلم Thor بر عهده Taika Waititi که کارگردانی Hunt for the Wilderpeople و What We Do in the Shadows را در کارنامه خود دارد می باشد. اینطور که به نظر می رسد قرار است یکی از بهترین فیلم های مارول و شاهکار های این ژانر ساخته شود که این خبر خیلی خوبی برای طرفداران این مجموعه است.

نکته بسیار مهم دیگر این فیلم حضور Cate Blanchett در این فیلم است. Blanchett که به خاطر بازی خوب خود تا به حال توانسته دو جایزه اسکار ببرد در این فیلم و در نقش شخصیت منفی فیلم (Hela ، خدای مرگ) حضور دارد. با توجه به عکس های منتشر شده به نظر می رسد Blanchett  هیچ چیزی برای یک بازی خاطره انگیز و به یاد ماندنی کم ندارد و بعد از آن حضور Jeff Goldblum در یک تیپ و قیافه ی رنگارنگ به عنوان استاد اعظم، یکی از بزرگان کهکشان…. تمام این موارد قطعا اگر از تماشاگران و طرفدران این مجموعه باشید شما را به وجد آورده است.

نکته ای که در این عکس ها خیلی زیاد به چشم می آیند طراحی لباس و طراحی صحنه های فیلم است که خیلی رنگارنگ و شلوغ و پلوغ است. به نظر می رسد این فیلم قرار است به نوعی گرما و هیجان خاصی به دنیای Marvel بدهد و امسال را سال خود کند.

در زیر می توانید اولین عکس های منتشر شده از این فیلم را تماشا کنید و از آن ها لذت ببرید. تاریخ اکران این فیلم ۳ نوامبر امسال خواهد بود.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن