اخبار فیلم

انتظار می رود Scott Derrickson برای ساخت Doctor Strange 2 به این مجموعه برگردد

فیلم سینمایی Doctor Strange در سال ۲۰۱۶ ساخته و اکران شد که توانست طرفدارن زیادی پیدا کند اما نکته ی مهم در موفقیت این فیلم جلب نظر بسیاری از منتقدان بود. درواقع علاوه بر دوست دارن این سبک فیلم ها و مردم عدی، منتقدان سینما هم نظر مثبت نسبت به فیلم داشتند و در این مورد احتمالا باید بگوییم این کار به خاطر وجود Scott Derrickson در جایگاه کارگردانی این فیلم است. Scott Derrickson که در کارنامه خود فیلم Sinister را دارد تواسنت در این فیلم توانایی بالای کارگردانی خود را به نمایش بگذارد.

به گزارش آریافیلم، خبر هایی منتشر شده مبنی بر اینکه انتظار می رود Scott Derrickson برای کارگردانی قسمت بعدی فیلم Doctor Strange به این مجموعه بازگردد. فیلم Doctor Strange که در آن Benedict Cumberbatch در نقش اول فیلم بازی کرده است و بازی خوبی از خود به نمایش گذاشته است توانست روح تازه ای به دنیای سینمایی Marvel یا همان MCU بدمد. این فیلم چه از نظر منتقدان و چه از نظر فروش در گیشه ی سینما ها خوش درخشید و اگر چه کاراکتر Doctor Strange در فیلم Avengers: Infinity War حضور دارد اما از Marvel از همین الان به فکر یک دنباله برای فیلم Doctor Strange است.

بدون قسمت بزرگی از موفقیت این فیلم به خاطر حضور Derrickson در سمت کارگردانی آن است و کار های زیادی که برای این فیلم انجام داده است. درواقع کمیک های مربوط به شخصیت دیوانه کننده ی Stephen Strange مدت زیادی بود که برای تبدیل شدن به فیلم در نظر گرفته شده بود اما عملا حرکتی برای آن انجام نشده بود و دلیل آن پیچیدگی های زیاد داستان فیلم و کاراکتر های آن بود. سر انجام Derrickson توانست فیلمی موفق خلق کند و حالا همگان منتظر برگشتن او به مجموعه برای ساخت قسمت بعدی این فیلم هستند.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن