اخبار حاشیه ایاخبار روز فیلمها

انتشار ویدیویی مرموز توسط Henry Cavill در رابطه با شایعه عدم بازی در نقش Superman

گویا هنوز داستان سوپرمن (Superman) و هنری کویل (Henry Cavill) به پایان نرسیده است. حداقل اخبار و حواشی این رابطه هنوز تمام نشده است. از دیروز که خبر جدایی احتمالی کویل از پروژه های آینده سوپرمن اعلام شد، شایعات و واکنش ها به این خبر بشدت زیاد شده است.

داستان از آنجا شروع شد که روز قبل هالیوودریپورتر در خبری اختصاصی اعلام کرد که احتمالا کویل دیگر در نقش سوپرمن برای کمپانی برادران وارنر (Warner Bros) بازی نخواهد کرد. سپس مدیربرنامه های کویل در یک پیام کوتاه، اعلام کرد که رابطه کویل با این کمپانی کماکان به خوبی قبل است. کمپانی برادران وارنر نیز ساعتی بعد یک بیانیه کوتاه صادر کرد و بدون اینکه خبر را تکذیب و یا تایید کند، تنها حرف مدیربرنامه های کویل را تکرار کرد و از احترامش به کویل خبر داد.

اما ساعاتی پیش اینبار نوبت به خود کویل رسید تا از طریق صفحه اینستاگرام خود، یک ویدیوی کوتاه اما بشدت گُنگ و مرموز را منتشر کند تا کماکان واقعی بودن یا نبودن جدایی وی، مشخص نباشد.

در ویدیوی منتشر شده توسط کویل، وی پیراهنی به تن دارد که روی آن عبارت “تیم وزنه زنی کریپتون” (Krypton Lifting Team) نوشته شده است. “کریپتون” سیاره محل زندگی شخصیت سوپرمن، قبل از آمدنش به زمین بوده است.
وی در این ویدیو با همان چهره شخصیت سوپرمن دیده می شود و در حالی اکشن فیگور شخصیت سوپرمن را بالا می برد و سپس پایین می آورد که والس “دانوب آبی” (The Blue Danube) در پس زمینه شنیده می شود. عنوان پست هم بسیار جالب است. “امروز، روز هیجان انگیزی بود #سوپرمن”

به هر حال ما که از نتوانستیم با دیدن این ویدیو، متوجه پیام کویل شویم. آیا شما بعد از دیدن این ویدیو، می توانید متوجه شوید که کویل قصد گفتن چه چیزی را به هوادارانش دارد؟

View this post on Instagram

Today was exciting #Superman

A post shared by Henry Cavill (@henrycavill) on

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن