انتخاب بازیگر

انتخاب Ruby Rose برای نقش Batwoman در سریال ابرقهرمانی جدید CW

شبکه CW اعلام کرد Ruby Rose را برای بازی در نقش اصلی سریال ابرقهرمانی جدیدش Batwoman انتخاب کرده است. این شخصیت که نام اصلی‌اش Kate Kane است، اولین بار در کراس اور بین دیگر سریال های ابرقهرمانی شبکه CW در ماه دسامبر حضور می یابد. اینکه آیا این معرفی موفقیت آمیز باشد، و اینکه طرفداران او را دوست داشته باشند، برای شروع پخش این سریال در سال ۲۰۱۹-۲۰۲۰ خیلی مهم و حیاتی است. شبکه CW با این کار حرکت شجاعانه و بزرگی کرده، بنابراین به شدت مشتاقیم تا او را در ماه دسامبر برای اولین بار در تلویزیون ببینیم.

این انتخاب بازیگر خیلی برای سریال مثبت است، اگرچه هنوز تصویری از او با لباس مخصوصش ندیده ایم. نه تنها به این خاطر که شخصیت Kate Kane مانند Batman یک قهرمان شنل پوش است، بلکه او حافظ عدالت اجتماعی نیز هست و از نظر روابط انسانی نیز شرایط خاصی دارد،‌ بنابراین Rose کاملا بازیگر مناسبی برای این نقش است. علاوه بر موفقیت های دیگرش، این بازیگر پرکار، نویسنده، تهیه کننده و بازیگر فیلم کوتاه Break Free نیز بوده، که یادبودی برای آزادی روابط بود و در سال ۲۰۱۵ نقدهای مثبتی دریافت کرد. او همچنین در خیریه های زیادی فعال است که از مهمترین آن ها انجمن خیریه ضد قلدری، حمایت از حقوق زنان، حمایت از حیوانات و سلامت روانی جوانان هستند. Rose به تازگی جایزه Stephen F. Kolzak را دریافت کرد، که به افراد خاصی اهدا می شود که در عرصه رسانه باعث تغییرات مهم و تاثیرگذاری می شوند. این هفته نیز فیلم The Meg با حضور او و Jason Statham اکران خواهد شد.

Caroline Dries از اعضای قدیمی شبکه CW (سازنده The Vampire Diaries, Melrose Place, Smallville) نویسنده و تهیه کننده اجرایی این سریال است. همچنین نام های آشنای دیگری از جمله Greg Berlanti, Sarah Schechter, Geoff Johns دیگر تهیه کنندگان اجرایی این سریال ابرقهرمانی هستند.

خط داستانی رسمی سریال Batwoman:

Kate Kane با دغدغه ی عدالت اجتماعی و استعدادی برای بیان عقایدش، به شکل Batwoman در خیابان های گاتهام اوج می گیرد؛ یک مبارز آموزش دیده که آماده است جامعه خلافکاری این شهر را از بین ببرد. اما فعلا او را یک قهرمان خطاب نکنید. در شهری که از وجود یک ناجی ناامید شده است، Kate قبل از اینکه نماد امید در گاتهام لقب بگیرد، باید ابتدا با شیاطین درونش مبارزه کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن