اخبار روز فیلمها

الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicki) به جدیدترین فیلم Christopher Nolan پیوست!

ضمن تبریک سال نو به همه شما عزیزان، اولین پست سال ۹۸ رو بازهم به پیوستن یه بازیگر دیگه به جدیدترین فیلم کریستوفر نولان (Christopher Nolan) اختصاص دادیم. ساعاتی گذشته بود که خبر ها حاکی از پیوستن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) بازگر سری فیلم های Twilight (گرگ و میش) به این فیلم بود. شب گذشته بود که نامزد جایزه اسکار ۲۰۱۸، یعنی جان دیوید واشینگتون (John David Washington) که پسر بازیگر افسانه ای دنزل واشینگتون (Denzel Washington) هم هست قراره در جدیدترین فیلم کریستوفر نولان ستاره اصلی این فیلم باشه.

حال طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریافیلم، الیزابت دبیکی (Elizabeth Debicki) هم به این فیلم پیوست. ما الیزابت دبیکی رو برای بازی در نقش «جوردن بیکر» در فیلم The Great Gatsby (گتسبی کبیر) به کارگردانی باز لورمن (Baz Luhrmann)، شخصیت منفی فیلم Man From U.N.C.L.E (مردی از یو.ان.سی.ال.ای) و همچنین در سال ۲۰۱۸ در دو فیلم Widows (بیوه ها) و The Cloverfield Paradox (تناقضِ کلوورفیلد) به ایفای نقش پرداخته است.

اوایل شایعاتی بود که می گفت این فیلم تریلری رمانتیک و چیزی بین فیلم های Inception (تلقین) و North by Northwest (شمال به شمال غرب) ـه آلفرد هیچکاک (Alfred Hitchcock) هست که بلا فاصله از جانب Warner Bros (برادران وارنر) و کریستوفر نولان رد شد. ولی بسیاری از خبرگزاری ها احتمال می دهند که این فیلم شاهکاری مثل Interstellar و Dark Knight خواهد بود. به هر حال کمپانی برادران وارنر این فیلم رو برای اکران در تاریخ ۱۷ جولای ۲۰۲۰ برابر با ۲۶ تیر ۱۳۹۹ برنامه ریزی کرده است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن