اخبار روز فیلمها

اقتباس بازی The Division با حضور Jake Gyllenhaal و Jessica Chastain به نتفلیکس خواهد آمد

جولای ۲۰۱۶ اولین باری بود که خبر ساخت فیلمی اقتباسی از بازی The Division کاری از Ubisoft و با حضور Jake Gyllenhaal و Jessica Chastain منتشر شد ، فیلمی در دنیای پسا اخرآلزمانی و با حضور دو بازیگر خوب و خیلی ها را هیجان زده کرد و آوریل ۲۰۱۸ و دو سال بعد با خبر شدیم David Leitch ـه Deadpool 2 قرار است تا کارگردانی آن را به عهده گیرد و این خبر مسکوت ماند تا ساعاتی پیش …

به گزارش آریامووی، حتما بازی خورها و حرفه ای های دنیای بازی خبر از جشنواره E3 دارند و می دانند در یکی دو روز اخیر تریلرهای زیادی از بازی های مختلف و کنسلول های مختلف منتشر شده است و این تریلرها را در کانال ویدیوی دیدستان آریامووی پوشش داده ایم و در حاشیه ی این جشنواره Netflix حق پخش ساخت این فیلم اقتباسی را این بار به عنوان فیلمی کم بودجه خریداری کرد و با توجه به فیلمهایی چون Bright و Six Underground بنظر می آید از فیلمهای سنگین نیز بدش نمی آید و این فیلم میتواند یکی از پروژه های سنگین ۲۰۲۰ این استریمینگ غول باشد.

داستان بازی از جایی شروع می شود که شما به عنوان اولین سرباز امینیتی از گروه DIVISION وارد این نبرد سخت و سنگین می‌شوید که باید با سربازان دیگر که مثل شما یک بازیکن واقعی هستند، ویروس موجود در شهر را از بین ببرید و به کل شهر را پاکسازی کنید. اما منبع اصلی این ویروس چی بود؟ برای یافتن جواب این سوال نگاهی به زمستان سال ۲۰۰۱ در ایالات متحده آمریکا می‌اندازیم. زمانی که کاخ سفید محرمانه روی پروژه‌ای کار می کرد تا قدرت و سرعت عمل مقامات و کشور را بسنجد، ناگهان همه چیز بهم میریزد و کنترل از دسترس خارج می‌شود. (منبع خلاصه بازی گیمفا)

نویسنده فیلمنامه ی فیلم Rafe Judkins است که سریال Wheel of Time را برای Amazon  در راه دارد و Leitch  نیز بزودی فیلم مورد انتظار Hobbs & Shaw را راهی سینما ها خواهد کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن