اخبار روز سریالها

اقتباس انیمیشنی از روی فیلم The Addams Family ساخته خواهد شد

کارگردان انیمیشن تحسین شده‌ی Sausage Party یعنی Conrad Vernon قرار است نسخه انیمیشنی از فیلم سینماییThe Addams Family را کارگردانی کند. به گفته‌ی THR، تهیه کنندگی این فیلم توسط  Vernon، Gail Berman و Alex Schwartz انجام خواهد شد. همچنین Pamela Pettler هم فیلمنامه این عنوان را به نگارش در خواهد آورد و Matt Lieberman هم آن را ویرایش خواهد کرد.

تهیه کنندگان اجرایی این انیمیشن Andrew Mittman و Kevin Miserocchi خواهند بود و کار انیمیشن سازی آن در استودیوهای Cinesite در ونکوور انجام خواهد شد.

Gomez، Morticia، Uncle Fester، Lurch، Grandmama، Wednesday، Pugsley و Thing  اعضای خانواده Addams هستند. این خانواده از سال ۱۹۳۸ تا ۱۹۸۸ در کمیک بوک های خود حضور پیدا کردند و مدتی همچنین در انیمیشن ها و برنامه های ویژه ای نیز حضور پیدا کردند. همچنین ۳ فیلم براساس The Addams Family ساخته شد.

Vernon برای کارگردانی Shrek 2، Madagascar 3: Europe’s Most Wanted و Monsters vs. Aliens شناخته می‌شود. Sausage Party که Vernon به همراه Greg Tiernan کارگردانی‌اش را بر عهده داشت صدا پیشگانی نظیر Seth Rogen، Kristen Wiig، Jonah Hill، Bill Hader، Michael Cera و James Franco را در اختیار داشت. نویسندگان این انیمیشن نیز Seth Rogen، Evan Goldberg و Jonah Hill هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن