اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریال

اعلام تاریخ شروع سریال Star Trek: Discovery در شبکه ی CBS

یکی از سریال هایی که مدتی می شود خبر ساخت و پخش آن منتشر شده است و حالا کم کم به زمانی نزدیک می شویم که شایعات و جزییات درباره ی آن پراکنده می شود، سریال Star Trek: Discovery است.

به گزارش آریافیلم، بالاخره تاریخ دقیق پخش سریال Star Trek: Discovery مشخص شد. به این ترتیب شبکه ی CBS در خبری که روز گذشته منتشر شد اعلام کرده است که سریال پرطرفدار و محبوب Star Trek: Discovery برای پخش در روز یکشنبه، ۲۴ام سپتامبر در حال آماده سازی است. گفته می شود که سریال در یک فصل ۱۵ قسمتی ساخته می شود  ولی شبکه ی CBS این ۱۵ قسمت را یکجا پخش نمی کند. طبق اعلام این شبکه از ۲۴ سپتامبر تا ۵ نوامبر بخش اول این سریال شامل ۸ قسمت پخش می شود و پس از آن در ژانویه ی ۲۰۱۸ ادامه ی سریال از سر گرفته می شود.

درباره ی خود سریال اما نکات بسیار جالی وجود دارد. سازندگان این سریال Bryan Fuller و Alex Kurtzman می باشند که نام های بسیار آشنایی هستند. ما Fuller را از سریال مجبوب Hannibal می شناسیم که از نویسندگنش بود و حالا هم طبق اخبار به دنبال ساخت فصل جدید آن است. از طرف دیگر Kurtzman نام بسیار شناخته شده ای در هالیوود است. او به خاطر نوشتن فیلمنامه ی فیلم های بزرگی مثل Now You See Me و Transformers و در آخرین مورد The Mummy که علاوه بر نوشتن متن، کارگردانی آن را نیز بر عهده دارد اما مهم تر از همه ی این ها حضور Kurtzman به عنوان نویسنده در دو فیلم Star Trek و Star Trek Into Darkness است که به این ترتیب او از هر نظر بهترین گزینه برای ساخت این سریال بود.

از بازیگران سریال نیز می توان به Sonequa Martin و Michelle Yeoh و Doug Jones و … اشاره کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن