اخبار سریال

اعتراض به فصل دوم ” True Detective”

با وجود اینکه آمار ببیندگان سریال “کارآگاه واقعی” در نوع خودش خوب است و هنوز هم بینندگان خودش را هر هفته جذب می‎کند اما گفت‎وگوهای آنلاین چیز دیگری می‎گویند. اینطور که به نظر می‎رسد، خیلی‎ها به روند داستان‌پردازی سریال در فصل دوم انتقاد دارند.

 

منبع اعتراض این چنینی به سریال، عکسی بود که در اینستاگرام پخش شد و در آن آگهی‌ای را با عکس کالین فارل و وینس وان نشان می‎دهد و زیر آن اینطور نوشته شده: “گمشده: علاقه. اگر شما می‎دانید که در این فصل از سریال “کارآگاه واقعی” چه خبر است لطفا با شماره‌ی 9103372369 تماس بگیرید”.این اعلامیه، دست پخت جیسون سائنز، طنزپرداز ساکن نیویورک است. او به هالیوود ریپورتر گفته:

“این اعلامیه و جهانی شدن‎اش احتمالا تاثیر خودش را می‎گذارد. چون نشان می‎دهد، خیلی‎ها هستند که از این فصل سریال راضی نیستند”.شماره‎ی درج شده در این اعلامیه به جایی وصل نمی‎شود و سائنز در این باره گفته، این در واقع سمبلی است از این فصل از سریال که به بن‌بست خورده و چیزی در چنته ندارد.سائز همچنین گفته که هنوز دست‌اندرکاران سریال و شبکه‎ی اچ بی او عکس‌العملی به این کار طنز نشان نداده‎اند. سائنز ادامه می‎دهد: “من یکی از طرفداران پر و پا قرص فصل اول سریال بودم. دوست دارم که این فصل هم مثل قبلی خوب باشد به همین دلیل این اعلامیه را درست کردم تا ناراحتی‎ام را از طریق طنز ابراز کنم. فکرش را هم نمی‎کردم که مردم اینطور عکس‌العمل نشان بدهند و قضیه بزرگ شود”.

نمایش بیشتر

‫۱۰ نظرها

  1. بیخود کرده گفته چیزی تو چنته نداره اتفاقا سریال خیلی هم خوب داره پیش میره ای خدایی *** بازیه این چیه مثلا اینقدر زحمت کشیدن واسه فصل دومش عالی بنظر میرسه خدایی مخصوصا بازیگر کالین فارل خدایی ادم نباید نمک نشناس باشه الکی تماس نگیرید کالین فارل خودشو تو این سریال پیدا کرده بی برو برگرد اینجوری به این قشنگی بازی کنه فصل سومم میزنن زنده باد کالین فارل بازیگریش تو سریال کارگاه واقعی

      1. هرکس از یه سریالی خوشش نمیاد باید بره جزو بینندگان cw بشه یا احتمالا جز بینندگان پروپاقرصشه…؟؟ برفرض این سریال در نوع خودش خوب باشه ، آیا به این معنیه که هرکس اونو نپسندید پس صد در صد سریال ومپایر دایریز رو پسند میکنه؟؟ این دیگه چه جور ذهنیتیه که بعضی از شما سریال دوستان دارید.
        البته یه چیزی رو روشن کنم، شاید اون کسی که فلش، ومپایر و امثالش رو میبینه طبعا سلیقش به اون ژانرها خورده و میشه گفت یه سریالی مث کاراگاه حقیقی هیچوقت توجهشو جلب نکنه… اما برعکسش ، اینکه اگه کسی کارآگاه حقیقی رو دوست نداشت پس حتما ومپایرز دوست داره و اصلا باید بره بشه طرفدار دو آتیشه cw! این دیگه ازون حرفاست که فقط باش میشه طعنه آمیز برخورد کرد، اینطوری نباشید خب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن