مصاحبه با بازیگرانکامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۸: اظهار نظر بازیگران The Walking Dead درباره جدایی Andrew Lincoln

ستارگان سریال The Walking Dead یعنی Jeffrey Dean Morgan و Norman Reedus دلشان برای Andrew Lincoln تنگ می شود. این دو نفر، روز شنبه در کامیک کان به تحسین این ستاره جداشده از سریال پرداختند. روز جمعه، در کامیک کان، Andrew Lincoln که نقش Rick Grimes را در سریال بازی می کند جدایی خود پس از فصل ۹ را تایید کرد.

به گفته  Morgan:

اون فرد شماره ی یک سریاله. Andrew رهبر این سریاله و یه جورایی بقیه اون رو دنبال می کنند و او هم با قلبش همه رو راهنمایی میکنه که باید بگم این یک کیفیت نابه.

Morgan ادامه داد:

این سریال واقعا مثل یک خانواده ست و دلیل اصلیش هم Andy هست… Andy همیشه اون فرد بوده که ما رو تبدیل به یک خانواده می کرده و باید بگم که سریال قراره دلش برای اون تنگ بشه، ما قراره دلمون براش تنگ بشه. بعد از اون، سریال یه حال و هوای دیگه ای خواهد داشت و هیچکس نمی تونه جای او رو بگیره.

   

Reedus به شوخی گفت: “از اون یارو متنفرم.” و اضافه کرد که او و Lincoln به مدت نه سال با هم در یک تریلر (اتاقک) بودند.

Reedus که نقش Daryl Dixon را بازی می‌کند به سراغ شرح رسم هر روزشان رفت:

اون اولین کسیه که صبح بهم زنگ می زنه، بهم زنگ می زنه و همانطور که به سمت محل کار می ریم، درباره ی روزمون با هم حرف می زنیم، می ریم سره کار باز هم درباره اون روز با هم صحبت می کنیم، موقع نهار به تریلر من میاد و حتی بعد از پایان کار هم، تو راه خونه باهام تماس می گیره. هر روز همینطوری بوده.

Lincoln از قسمت اول با کارکتر خود که از کما بیدار شده و دنیا را در دستان زامبی ها می بیند، در سریال حضور داشته. Reedus اولین بار در قسمت سوم فصل یک در سریال حضور یافت.

این دو همچنین درباره ی کارکتر های خود در این فصل و چگونگی تفاوت اوضاع حالا Negan در زندان است نیز صحبت کردند.

به گفته Morgan که در نقش Negan ظاهر می شود:

قراره اینجور باشه که Negan در حال مبارزه با شیاطین درونش هست. فکر کنم خیلی با زندانی بودن سازگاری نداره و از اول هم نقشه Rick و بقیه همین بود. Negan باید یک نگاه خوب، طولانی و عمیق به آینه بیاندازه و احتمالا از چیزی که می بینه راضی نخواهد بود.

Reedus هم درباره دوستی کارکترش با Rick سخن گفت:

اونا با هم دعوا می گیرند و درباره ی خیلی چیزا با هم مخالفت می کنند اما در نهایت مثله دعوای دوتا برادره و اونا همیشه هوای همدیگر رو خواهند داشت اما همونطور که گفتم، لزوما سره همه چیز با هم موافقت نیستند. بخش اعظم نیمه اول این فصل درباره ی Rick هست که یه جورایی، میلش برای ساختن چیزی به احترام پسرش، اون رو کور کرد که در نگاه Daryl نه تنها خود Rick بلکه کل گروه رو به مسیر نابودی میکشونه. بسیاری از این فصل، همون تلاش من برای رسوندن منظور Daryl  به گوش Rick هست.

آن ها همچنین به تمجید از اولین تهیه کننده اجرایی زن سریال در فصل ۹ یعنی Angela Kang، پرداختند و Morgan گفت‌:

خوبه که یه زاویه و دیدگاه متفاوتی رو داشته باشیم. او برای ۷ سال عضو این دنیای Walking Dead بوده و الان، داشتن اون به عنوان رهبر شو، خیلی کار رو مشترک تر جلوه میده. تقریبا یه شروعی تازه برای این سریال هست. حس متفاوتی داره. مسلما نسبت اولین باری اینجا بودم، یه حس و حال متفاوتی وجود داره.

walking-dead

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن