اخبار روز فیلمها

فیلم The Conjuring 3 نسبت به دو قسمت قبلی کاملا متفاوت خواهد بود!

طرفداران ژانر ترسناک مدت زمان زیادی است که منتظر قسمت سوم از فرنچایز محبوب The Conjuring «احضار» تحت عنوان The Conjuring: The Devil Made Me Do It «احضار: شیطان مرا مجبور به انجام این کار کرد» هستند. همچنین طرفداران به دلیل اینکه جیمز وان (James Wan) کارگردان این قسمت نیست، حدس می زدند که با Conjuring متفاوتی روبرو خواهند بود. مایکل چاوز (Michael Chavez) این قسمت را بر اساس فیلم نامه ای از دیوید لزلی جانسون-مک گلدریک (David Leslie Johnson-McGoldrick) کارگردانی خواهد کرد. مک گلدریک درباره تفاوت قسمت سوم نسبت به دو قسمت اول می گوید:

«در فیلم Conjuring: The Devil Made Me Do It از فرمول خانه تسخیر شده استفاده نشده و نسبت به دو قسمت قبلی کاملا متفاوت خواهد بود.»

قسمت سوم فرنچایز Conjuring داستانی جذاب از وحشت، قتل و نیروی شیطانی ناشناخته است که حتی اد و لورن وارن (با بازی پاتریک ویلسون (Patrick Wilson) و ورا فارمیگا (Vera Farmiga)) را شگفت‌زده کرد. یکی از عجیب‌ترین پرونده‌های آن‌ها که با جنگیدن برای روح یک پسربچه آغاز می‌شود، سپس موجب اتفاقاتی می‌شود که تاکنون ندیده بودند. در این پرونده برای اولین بار یک مظنون دلیل به قتل رساندن مقتولش را تسخیر شدن توسط شیطان اعلام کرد.

ما در اولین فیلم اد و لورن وارن را دیدیم که با نیروهای اهریمنی که خانواده ای را تهدید می کردند مواجه شدند. همچنین در قسمت دوم هم از چنین فرمولی استفاده شد و فقط از مزرعه‌ای در رود آیلند به خانه‌ای در انگلستان رفتند اما به نظر می رسد که گفته شده در قسمت سوم از چنین فرمولی استفاده نخواهد شد و ما با «احضار» متفاوتی را خواهیم دید. پاتریک ویلسون هم قبلا گفته بود فیلم سوم رویکرد جدیدی را وارد فرنچایز می‌کند. ویلسون در این باره می گوید:

«روند ساخت فیلم The Conjuring 3 فوق العاده بود و حس متفاوتی داشت. توی این فیلم هم مثل دو قسمت قبلی شاهد همکاری اد و لورن هستیم. اما ما شخصیت‌ها رو به جاهایی می‌بریم که قبلا نرفتن و با موجودات متفاوتی روبرو میشن.»

قسمت اول از فرنچایز Conjuring در سال ۲۰۱۳ اکران شد و خیلی زود به موفقیت بزرگی دست پیدا کرد و در میان طرفداران ژانر ترسناک بسیار محبوب شد. همین موفقیت قسمت اول باعث شد تا فیلم هایی همچون Annabelle «آنابل» و The Nun «راهبه» به عنوان اسپین آفی از همین دنیا ساخته شوند. درست است که این اسپین آف ها به موفقیت «احضار» دست پیدا نکردند اما باز هم در میان طرفداران این ژانر محبوب هستند. فیلم The Conjuring: The Devil Made Me Do It در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور) اکران خواهد شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن