اخبار روز فیلمها

اطلاعات جدیدی از دنباله ی فیلم Train to Busan منتشر شد

به گزارش آریامووی، یون سنگ-هو (Yeon Sang-Ho) کارگردان فیلم بسیار موفق Train to Busan «قطار بوسان» در مصاحبه ای با ScreenDaily اطلاعات جدیدی از دنباله این فیلم را در اختیار مخاطبان قرار داد. یون می گوید:

«داستان دنباله این فیلم چهار سال پس از قسمت اول روایت می شود، اتفاقات این دنباله در همان دنیای قسمت اول رخ می دهد اما هم داستان و هم شخصیت های آن با یکدیگر فرق دارند. دولت پس از حمله زامبی ها از بین رفته و مکانی جز منطقه جغرافیایی Peninsula «پنینسولا» باقی نمانده است. به همین دلیل این نام برای دنباله انتخاب شده است.»

به نظر می رسد که یون از فیلم هایی همچون Mad Max: Fury Road «مدمکس: جاده خشم»، Land of the Dead «سرزمین مردگان» و انیمه Akira «آکیرا» الهام گرفته است. گنگ دونگ-وون (Gang Dong-won) ستاره فیلم ۱۹۸۷: When the Day Comes در این فیلم نقش سربازی را ایفا می کند که از منظقه پنینسولا که قبلا با نام کره جنوبی شناخته می شد، فرار کرده است. او به همراه گروهی برای انجام یک ماموریت به پنینسولا بر می گردد و در همین حین با یک گروهی از بازماندگان و همچنین زامبی ها، مواجه می شود.

در فیلم Peninsula بازیگرانی همچون لی جیونگ-هیون (Lee Jung-Hyun)، لی ری (Lee Re)، کوان هی-هایو (Kwon Hae-Hyo)، کیم مین-جه (Kim Min-Jae)، گو کیو-هوان (Go Kyo-Hwan)، کیم دو-یون (Kim Do-Yoon) و لی یه-وان (Lee Ye-Won) به ایفای نقش می پردازند. هنوز تاریخ اکران فیلم Peninsula مشخص نشده است اما با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا می توان تاریخ اکران احتمالی این فیلم را اواخر سال ۲۰۲۰ یا اوایل سال ۲۰۲۱ در نظر گرفت.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن