اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیر

اطلاعاتی از آخرین وضعیت سریال های ۲۴ و Prison Break منتشر شد!

سریال‌های ۲۴ و Prison Break «فرار از زندان» دو سریال درامی بودند که شبکه‌ی فاکس پس از چند سال احیا کرد. آن‌ها Prison Break را با فصل پنجم و ۲۴ را با ۲۴: Live Another Day ادامه دادند. اما به دنبال واکنش‌های نسبتاً منفی به ۲۴: Legacy، سران شبکه و تهیه‌کنندگان سعی کردند برای تولید اپیزودهای بیشتر محتاطانه‌تر عمل کنند.

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده به گزارش آریامووی به نقل از سی نما، فاکس بهار گذشته تصمیم گرفت تولید دو سریال بر اساس ۲۴ را متوقف کند. یک سریال تریلر با مدیریت هاوارد گوردن و جرمی دانر شورانرهای ۲۴ و پیش‌درآمد دیگری که پیشینه‌ی شخصیت جک باور را به نویسندگی گوردن و جوئل سورنو روایت می‌کرد. مایکل تورن مدیر شبکه‌ی فاکس سه‌شنبه در کنفرانس «انجمن منتقدین تلویزیونی» در مورد احتمال تولید فصل جدید Prison Break و سریال جدیدی براساس ۲۴ گفت:

«ما به مذاکره در مورد اسپین‌آف‌های احتمالی «۲۴» و «فرار از زندان» ادامه خواهیم داد. هنوز هیچ پروژه‌ای به آن مرحله نرسیده که تولیدش را اعلام کنیم اما اگر راهی برای ساخته شدن ادامه‌ی «۲۴» وجود داشته باشد، از انجام بسیار خوشحال خواهیم شد. با این حال، [ایده‌ی ابتدایی] باید ویژه و ارزش ساخته شدن را داشته باشد. دوست داریم به یک رویداد تلویزیونی شبیه شود.»

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن