انتخاب سردبیرمراسم و جشنواره ها

نامزدهای اسکار ۲۰۲۰ معرفی شدند

و سرانجام نامزدهای اسکار ۲۰۲۰ دقایقی پیش اعلام شدند و فیلم Joker با انتخاب در ۱۱ بخش مختلف در صدر بیشترین تعداد نامزدی از جمله بهترین فیلم و بهترین کارگردان قرار دارد و رابرت دنیرویی که با انتخاب نشدنش در گلدن گلوب امسال به بعنوان نامزدهای بهترین بازیگر نقش اول مرد فیلم های درام همه رو متعجب کرده بود ، در اسکار ۲۰۲۰ هم به عنوان نامزد بهترین بازیگر نقش اول مرد ، نامزد نشد.

اسکار ۲۰۱۹ در تاریخ ۹ فوریه برابر با دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ در ساعت ۴:۳۰ بامداد پخش خواهد شد و در زیر لیست کامل نامزدها را ملاحظه میفرمایید:

بهترین فیلم

“Ford v Ferrari” (Disney/Fox)
“The Irishman” (Netflix)
“Jojo Rabbit” (Fox Searchlight)
“Joker” (Warner Bros.)
“Little Women” (Sony)
“Marriage Story” (Netflix)
“۱۹۱۷” (Universal)
“Once Upon a Time in Hollywood” (Sony)
“Parasite” (Neon)

بهترین کارگردان

Martin Scorsese (“The Irishman”)
Todd Phillips (“Joker”)
Sam Mendes (“۱۹۱۷”)
Quentin Tarantino (“Once Upon a Time in Hollywood”)
Bong Joon Ho (“Parasite”)

بهترین بازیگر مرد

Antonio Banderas (“Pain and Glory”)
Leonardo DiCaprio (“Once Upon a Time in Hollywood”)
Adam Driver (“Marriage Story”)
Joaquin Phoenix (“Joker”)
Jonathan Pryce (“The Two Popes”

بهترین بازیگر زن

Cynthia Erivo (“Harriet”)
Scarlett Johansson (“Marriage Story”)
Saorise Ronan (“Little Women”)
Charlize Theron (“Bombshell”)
Renee Zellweger (“Judy”)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

Tom Hanks (“A Beautiful Day in the Neighborhood”)
Anthony Hopkins (“The Two Popes”)
Al Pacino (“The Irishman”)
Joe Pesci (“The Irishman”)
Brad Pitt (“Once Upon a Time in Hollywood”)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

Kathy Bats, “Richard Jewell”
Laura Dern (“Marriage Story”)
Scarlett Johansson (“Jojo Rabbit”)
Florence Pugh (“Little Women”)
Margot Robbie (“Bombshell”)

بهترین فیلمنامه اقتباسی

Taika Waititi (“Jojo Rabbit”)
Steve Zaillian (“The Irishman”)
Todd Phillips and Scott Silver (“Joker”)
Greta Gerwig (“Little Women”)
anthoony Mccarten (“The TWo Popes”)

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی

Rian Johnson (“Knives Out”)
Noah Baumbach (“Marriage Story”)
Sam Mendes and Krysty Wilson-Cairns (“۱۹۱۷”)
Quentin Tarantino (“Once Upon a Time in Hollywood”)
Bong Joon Ho and Han Jin Won (“Parasite”)

بهترین انیمیشن

“How to Train Your Dragon: The Hidden World””
“I Lost My Body”
“Klaus”
“Missing Link”
“Toy Story 4”

بهترین فیلم خارجی

“Corpus Christi”
“Honeyland”
“Les Miserables”
“Pain and Glory”
“Parasite”

بهترین مستند

“American Factory”
“The Cave”
“Edge of Democracy”
“For Sama”
“Honeyland”

بهترین فیلمبرداری

“The Irishman”
“Joker”
“The Lighthouse”
“۱۹۱۷”
“Once Upon a Time in Hollywood”

بهترین طراح لباس

“The Irishman”
“Jojo Rabbit”
“Joker”
“Little Women”
“Once Upon a Time in Hollywood”

بهترین تدوین

“Ford vs. Ferrari”
“The Irishman”
“Jojo Rabbit”
“Joker”
“Parasite”

بهترین گریم

“Bombshell”
“Joker”
“Judy”
“Maleficent: Mistress of Evil”
“۱۹۱۷”

بهترین موسیقی متن

“Joker”
“Little Women”
“Marriage Story”
“۱۹۱۷”
“Star Wars: The Rise of Skywalker”

بهترین آهنگ

“(I’m Gonna) Love Me Again” (Elton John, “Rocketman”)
“Im Standing With You (“Breakthrough”
“Into the Unknown” (Frozen 2)
“Stand Up” (Harriet)

بهترین طراح تولید

“The Irishman”
“Jojo Rabbit”
“۱۹۱۷”
“Once Upon a Time in Hollywood”
“Parasite”

بهترین تدوین صدا

“Ford v Ferrari”
“Joker”
“۱۹۱۷”
“Once Upon a Time in Hollywood”

بهترین میکس صدا

“Ad Astra”
“Ford vs. Ferrari”
“Joker”
“۱۹۱۷”
“Once Upon a Time in Hollywood”

بهترین جلوه های ویژه

“Avengers: Endgame”
“The Irishman”
“The Lion King”
“۱۹۱۷”
“Star Wars: The Rise of Skywalker”

بهترین مستند (موضوع کوتاه)

“In the Absence”
“Learning to Skateboard in a War Zone If You’re a Girl”
“Life Overtakes Me”
“St. Louis Superman”
“Walk Run Cha-Cha”

بهتین انیمیشن کوتاه

“Daughter”
“Hair Love”
“Kitbull”
“Memorable”
“Sister”

بهترین فیلم کوتاه لایو/اکشن

“Brotherhood”
“Nefta Football Club”
“The Neighbor’s Window”
“Saria”
“A Sister”

اسکار

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن