اخبار روز سریالهاکامیک

اسکار آیزاک در حال مذاکره برای بازی در سریال مارولی Moon Knight است

مارول همچنان در حال گسترش سریال‌های خودش در دیزنی پلاس است و حالا به نظر می‌رسد بازیگر اصلی سریال Moon Knight «شوالیه ماه» ساخته جرمی اسلیتر (Jeremy Slater) را پیدا کرده است. اسکار آیزاک (Oscar Isaac) در حال مذاکره برای بازی در نقش مارک اسپکتر، پسر یهودی یک خاخام است که در طول جنگ جهانی دوم از چکسلواکی به ایالات متحده فرار کرده بود.

اسپکتر در شیکاگو بزرگ شد و به نیروی دریایی پیوست، و سپس مامور سی‌آی‌ای شد. او وقتی به شوالیه ماه تبدیل می‌شود که، پس از یک تجربه نزدیک به مرگ در یک مقبره مصری، روحش با خونس ملاقات می‌کند که زخم‌های او را بهبود بخشیده و به او قدرت ماه را می‌دهد، که به او این امکان را می‌دهد تا از زخم‌های اخلاقی جان سالم به در ببرد و شب‌ها نیروی فوق‌العاده زیادی داشته باشد. اسپکتر همچنین اختلال چندشخصیتی دارد، پس مشخص نیست ملاقاتش با خونس حقیقت داشته یا خیر.

این سومین پروژه ابرقهرمانی بزرگی است که آیزاک طی سال‌های اخیر در آن حضور داشته است. او نقش شرور فیلم X-Men: Apocalypse «مردان ایکس: آخرالزمان» را بازی کرد و سپس صداپیشه شخصیت مرد عنکبوتی ۲۰۹۹ در انیمیشن موفق Spider-Man: Into the Spider-Verse «مردعنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی» شد. اما این اولین باری خواهد بود که آیزاک نقش قهرمان داستان را بازی خواهد کرد. در حالی که سریال‌های مارولی She-Hulk «شی هالک» و Ms. Marvel «خانم مارول» کمی سرراست‌تر هستند، اما شرایط Moon Knight کاملا فرق دارد. به همین دلیل مارول به بازیگر بزرگتری مثل آیزاک نیاز داشته، که به خاطر بازی در فیلم‌هایی مثل Ex Machina «فرا ماشین» و Inside Llewyn Davis «درون لوین دیویس»، و همچنین بازی در سه‌گانه دنباله Star Wars «جنگ ستارگان» موردتوجه مخاطبین و منتقدین قرار گرفته است.

هنوز مشخص نیست فیلمبرداری Moon Knight از چه زمانی آغاز می‌شود، اما آیزاک هنوز هم سرش شلوغ است. فیلم Dune «تل‌ماسه» با بازی او اکتبر ۲۰۲۱ اکران خواهد شد، و او در حال آماده‌سازی برای حضور در فیلم Armageddon Time ساخته جیمز گری (James Gray) است. حالا با توجه به حضور آیزاک در نقش اصلی و اسلیتر به عنوان شورانر، Moon Knight به موردانتظارترین سریال دیزنی پلاس تبدیل شده است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن