اخبار روز سریالهااسپین آف

اسپین آف تلویزیونی Once Upon a Time in Hollywood تحت عنوان Bounty Law در راه است

شاید این روزها خیلی برایمان سوال باشد که با توجه به صحبتهای اخیر Quentin Tarantino مببی بر پایان دوران کارگردانی اش ، این اثر پایانی چه خواهد بود و خیلی ها میگفتند باید Star Trek باشد یا حتی اثری متفاوت و اورجینال ، ولی گویا داستان چیزی دیگر است و وی کم کم به سمت دنیای تلویزیون میرود و محاسبات ما اشتباه بوده است!

به گزارش آریامووی، Tarantino در تازه ترین مصاحبه اش اعلام کرده است در میانه راه نوشتن فیلمنامه سریالی اسپین آف از آخرین فیلمش Once Upon a Time in Hollywood است و نامش Bounty Law خواهد بود که در واقع یکی از پروژه های کاراکتر Rick Dalton با بازی Leonardo DiCaprio در این فیلم است و بنظر می آید هنگام نگارش فیلمنامه ی فیلم انرژی زیادی را صرف پرداخت به این شخصیت گذاشته است.

Tarantino می گوید:

برای رسیدن به Bounty Law از تجربه تماشای تمامی سریالهای قدیمی وسترن استفاده کردم و در نهایت به ایجاد شخصیتی شبیه به Jake Cahill رسیدم و واقعا از نوشتن اون نیم ساعت فیلمنامه ی وسترن لذت بردم و برای این سریال تا الان ۵ مدل فیلمنامه ی مختلف نوشته ام و باید حتما سیاه سفید باشد.

اما آیا DiCaprio در این سریال بازی خواهد کرد؟ بازیگر دارنده اسکار بعید است که در این سریال حضور پیدا کند و  باید منتظر خبرهای بیشتر ماند…

بعدی میدانم DiCaprio برای حضور در فیلم اعلام امادگی کند ولی اگر باشد ، عالیست و اگر سه اپیزود دیگر بنویسم ، کار رو شروع خواهم کرد و Netflix میتواند محل خوبی برای پخش آن باشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن