اخبار فیلم

اسپین آف مجموعه ی Fast & Furious با بازی Dwayne Johnson و Jason Statham و Charlize Theron

فیلم The Fate of the Furious در هفته ی دوم اکران خود به سر می برد و تا الآن بسیاری از رکورد ها از جمله رکورد بیشترین فروش در هفته ی اول اکران خود با فروش حدود ۵۰۰ میلیون دلار را از آن خود کرده و این در حالی است که از الآن صحبت ها درباره ی آینده ی این مجموعه و ادامه ی داستان آن بالا گرفته. در این بین یکی از مهیج ترین خبر هایی که انتشار پیدا کرده است، خبر ساخت یک اسپین آف از این مجموعه با بازی Dwayne Johnson و Jason Statham و Charlize Theron می باشد.

به گزارش آریافیلم، بنا به اخباری که منتشر شده است احتمالا مجموعه ی Fast & Furious با دهمین فیلم از مجموعه ی خود، Fast & Furious 10 به کار خود اتمام می دهد و داستانش پایان می یابد. اما با این حال احتمال ادامه حیات کاراکتر های مجموعه وجود دارد.

آخرین فیلم از این مجموعه که موفقیت خیلی زیادی را تا الآن کسب کرده و این تازه اول کار است Fate of the Furious جوری پیش رفته که نوعی اتصال و نزدیکی بین Dwayne Johnson و Jason Statham به عنوان کاراکتر های Luke Hobbs و Deckard Shaw شکل گرفته و در این اسپین آف قرار است همین دو نفر بازیگران اصلی فیلم باشند.

به نقل از Deadline همچنین Chris Morgan که بعد از فیلم Tokyo Drift نویسندگی تمام قسمت های مجموعه ی Fast & Furious را نوشته نیزبرای نوشتن این اسپین آف استخدام شده.

همچنین نام دیگری که برای بازی در این اسپین آف مطرح شده Charlize Theron می باشد، شخصیتی که در قسمت هشتم وارد این مجموعه شده است. حال باید منتظر شنیدن اخبار بیشتری در این مورد باشیم که احتمالا بعد از اتمام اکران Fate of the Furious درباره آن ها تصمیم گیری می شود و انتشار می یابند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن