اخبار روز سریالهااسپین آف

اسپین آف سریال Game of Thrones امسال در جزایر قناری فیلمبرداری خواهد شد

هم زمان با انتشار فصل پایانی سریال بازی Game of Thrones، شبکه HBO قدمهایی را نیز برای اولین اسپین آف این سریال برمی‌دارد. اسپین آفی با درخشش Naomi Watts که پیش از این هم لیستی از بازیگران آن منتشر کردیم. بنا به خبرگزاری بلفاست تلگراف عوامل سریال در بهار امسال در جزایر قناری فیلمبرداری را آغاز می‌کنند و پس از آن به استودیوی تایتانیک، واقع در ایرلند شمالی و یکی از لوکیشن‌های اصلی سریال Game of Thrones ، خواهند رفت. یک منبع معتبر به تلگراف گفت: «ما بهار برای فیلمبرداری به تنریف و لاس پالماس میریم. بعد اون به بلفاست بر میگردیم تا روند تولید رو در پینت هال پیگیری کنیم.»بیشترین لوکیشنهای سریال Game of Thrones در پینت هال ساخته شده اند. برای فصل نهایی، عوامل سریال حتی یک کپی عظیم از مقر پادشاهی را در این مکان ساختند.

اسپین آف مربوط به هزاران سال پیش از اتفاقات کنونی سریال است، پیش از اینکه مقر پادشاهی ساخته شود. پس قطعا آنها از آن لوکیشن استفاده نخواهند کرد. اما تنها چیزی که در آنجاست، مقر پادشاهی نیست و لوکیشن‌های زیادی در آنجا وجود دارد.  HBO تقریبا کل آن ناحیه را گرفته است و اهالی آنجا نیز از این قضیه راضی اند. بنا به گزارش تلگراف مسئولان این ناحیه گفته اند: «این خبر بزرگی برای هرکسیه که در صنعت فیلمسازی در ایرلند فعالیت میکنه. حتی اگه نصف سریال Game of Thrones هم موفق باشه، برای ناحیه بسیار درآمد زا میتونه باشه.»

انتخاب جزایر قناری هم جالب است. گفته شده که این جزایر زیر نظر اسپانیا هست و همانطور که  میدانید در سریال Game of Thrones لوکیشن های زیادی از اسپانیا داشتیم: نظیر مقر پادشاهی، براووس،‌ دورن و میرین. از طرفی این را هم میدانیم که اسپین آف فقط منحصر به وستروس نیست و از رموز شرق نیز خواهد گفت. به همین دلیل نیازمند لوکیشنی جدید است و ممکن است جزایر قناری برای همین موضوع باشد. تنریف به سواحل شنی‌اش شناخته شده و در آن آتشفشانی فعال وجود دارد. در نغمه هایی از یخ و آتش مارتین، وقتی حرف از آتشفشان است که می‌گوید دراگون استون بر روی آتشفشانی ساخته شده است. البته ما چنین چیزی در مورد دراگون استونی که در سریال بود، ندیدیم.

نظر شما چیست؟ آیا HBO برای استفاده از آن آتشفشان آنجاست و یا عوامل صرفا برای یک سفر تفریحی به این جزایر رفته اند؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن