اسپیناف های بسیاری از سریال “Dexter” در دست ساخت می باشد.

شبکه Showtime هفته پیش تایید کرد فصل دوم سریال ”  Dexter: New Blood ” ساخته نمی شود و به جای آن اسپینافی از این سریال با عنوان “Young Dexter” حول محور نسخه جوان شخصیت دکستر با بازی جک آلکات ساخته خواهد شد.

در نوامبر سال ۲۰۲۱، شبکه Showtime سریال “Dexter” را با سریال ”  Dexter: New Blood ” ادامه داد و پس از اتمام این سریال ۱۰ قسمتی، صحبت‌هایی درباره فصل دوم احتمالی آن هم پیش آمد که هیچ وقت تایید نشد. بعد ها هم گزارشاتی منتشر شد که دیگر ادامه آن ساخته نمی شود و شبکه Showtime قصد دارد اسپیناف های بسیاری از سریال “Dexter” بسازد.

در این هفته هم تایید شد که علاوه بر سریال “Young Dexter” که اسپیناف جدیدی از سریال “Dexter” می باشد سریال “Dexter: Origins ” اسپیناف دیگری هست که از سریال “Dexter” ساخته می شود. ( تا اینجا شده دو تا اسپیناف جدا از سریال “Dexter” و ” Dexter: New Blood ” )

سریال “Dexter” از سال 2006 تا 2013 پخش شد و دارای 8 فصل بود ، این سریال داستان دکستر که در سن 3 سالگی یتیم و شاهد کشته شدن فجیع مادرش توسط گانگسترها بوده را روایت می کند که دچار آسیب شدید روانی شده و توسط افسر پلیس میامی هری مورگان به فرزندی پذیرفته شده بود. وی متوجه گرایشهای بیماری روانی دکستر شد و به وی یاد داد تا اشتیاق وحشت آور خود را برای کشتن کنترل کند و آن را در راهی سازنده با کشتن افرادی که لیاقتش را دارند به کار برد. کسانی که بیشتر آنها از دست سیستم به خاطر راههای گریز در قانون فرار کرده اند یا هرگز دستگیر نشده اند…

همچنین سریال “Dexter” در وبسایت IMDB نمره 8.7 را از 730 هزار رای تماشاگران بدست آورده است و از این بین در رده هشتم پر رای ترین سریال های این وبسایت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید