اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیر

از سرویس استریمینگ Apple تحت عنوان Apple TV+ رونمایی شد

تقریبا دو سال پیش بود که Apple از سرمایه گذاری میلیارد دلاری اش بر استریمنگ ویدیویی ای صحبت کرد که امروز رسما این سرویس تحت عنوان Apple TV+ را رونمایی کرد و با حضور Tim Cook مدیر این کمپانی مشهور و پخش ویدیویی با حضور فیلمسازان مطرح سینما از جمله Steven Spielberg, J.J. Abrams, M. Night Shyamalan, Ron Howard, Octavia Spencer, Sofia Coppola این پروژه بیش از پیش رنگ و روی افتتاح را به خود گرفت و این ویدیو را در زیر ملاحظه میفرمایید :

به گزارش آریافیلم، ویدیوی بالا که ملاحظه فرمودید بیشتر به دنیای ساخت ویدیو و تفریحات ویدیو میپردازد تا معرفی و دادن اطلاعات از استریمینیگ Apple TV+ و در نهایت بعد از پخش ویدیو Spielberg به روی صحنه آمد و سریال جدیدش Amazing Stories را معرفی کرد و تاریخچه اش از مطبوعات را گفت و اینکه چقدر از آوردن داستانهای آن به این استریمینگ خوشحال است را مطرح کرد.

در ادامه Reese Witherspoon و Jennifer Aniston در کنار Steve Carell برنامه ی The Morning Show را معرفی کردند که به روابط پیچیده ی زنان و مردان در محیط کار می پردازد.

در ادامه شاهد حضور Jason Momoa و Alfre Woodard بازیگران سریال تخیلی See به روی صحنه بودیم که شورانر اون Steven Knight میباشد.

سپس نوبت به Kumail Nanjiani رسید تا برنامه ی Little America را معرفی کند و به دنیای روزمره انسانها بپردازد و اینکه انسانها میتوانند یار و یاور یکدیگر باشند.

کاراکتر ماپت Cody برای معرفی برنامه کودکان Helpsters و در نهایت J.J. Abrams رو داشتیم که برنامه مفرح Little Voices را که ماجرای زن جوانی است که به دنبال کشف استعداد موسیقی خود میباشد را معرفی کرد و در پایان نیز Oprah Winfrey از دو مستند خود یکی با نام Toxic Labor و دیگری بدون نام رونمایی کند.

میکس تیزر تمامی برنامه های بالا در بالای پست قابل ملاحظه است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن