اخبار روز فیلمهاانتخاب سردبیرکامیک

از جدایی مارول از سونی و عاقبت نامعلوم Spider-Man تا بازگشت دوباره نویسندگان Spider-Man: Far From Home برای قسمت بعدی

چند روز پیش بود که خبر اختلاف مالی مارول و سونی بمب خبری دنیای کامیک و سینما بود و میدانیم که قراردادی بین مارول و سونی به این شرح برقرار بود که مارول و Kevin Feige میتوانستند از کاراکتر اسپایدرمن در دیگر فیلمهای MCU در ازای وارد کردن دیدگاه هایشان در فیلم استفاده کنند و گویا کار به جایی رسیده است که بر خلاف قرارداد قبلی و سود مالی اندک دیزنی درخواست سود مالی ۵۰-۵۰ کرده است و اینجا بود که جنگ میلیاردرها آغاز شد و این قرارداد بوی جدایی گرفت…

به گزارش آریامووی، میدانیم که تا به اینجا Tom Holland در دو فیلم Avengers نیز حضور داشته است و فروش Endgame کاری کرد که حتی رکورد فروش فیلمهای تاریخ سونی نیز از چنگ Skyfall در بیاید. طبق قرارداد دو فیلم دیگر با با بازی Holland باید در راه باشد و پیش بینی میشود که Jon Watts برای قسمت سوم نیر بازگردد. خبر ها حاکی از این است که Tom Rothman و Tony Vinciquerra مدیران سونی این پیشنهاد ۵۰-۵۰ را رد کرده اند و این پایان همکاری قطعا تاثیر روی دیگر کاراکترها در سطح MCU نیز خواهد کذاشت و البته بنظر می آید راه اسپایدرمن به سمت Venom هموار تر شد.

در خبر جدید دیگر ، سونی از بازگشت Chris McKenna و Erik Sommers نویسندگان قسمت دوم برای قلم زدن قسمت سوم خبر دادند و باید در نهایت این قرار داد و عاقبت MCU به کجا می رسد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن