اخبار فیلم

ارتباط Doctor Strange با Ant-Man

سرانجام در روز های اخیر نسخه ی دیجیتالی فیلم Doctor Strange در بازار عرضه شده و نسخه ی Blu-rayآن تا یکی دو هفته ی آینده عرضه خواهد شد.

به گزارش آریا فیلم، Scott Derrickson کارگردان این فیلم مسیر مشخصی را برای ادامه داستان فیلم در نظر گرفته که با آنچه که در گذشته تصور می شد فرق دارد. در حال حاضر خبری که منتشر شده و به نظر می رسد حاصل تصمیم قطعی سازندگان فیلم می باشد، این است که سری بعد Doctor Strange با فیلم Ant-Man در ارتباط است.

بر اساس کتاب های کمیک که منبع اصلی این فیلم ها می باشد، داستان فیلم Doctor Strange ارتباطی با ذرات کوانتومی دارد که مربوط می شود به اتفاقاتی که در ذهن Stephen Strange رخ می دهد. بر اساس همین کتاب های کمیک و البته تایید Scott Derrickson چنین اتفاقاتی نخستین بار در Ant-Man رخ داده که حالا این مسئله باعث شده سازندگان این فیلم بخواهد ارتباط بین Doctor Strange و Ant-Man را در دنباله داستان فیلم بیاورند:

“این نکته که ارتباطی بین Ant-Man و دنیای کوانتوم وجود دارد واضح است.”

در واقع استفاده از قلمرو کوانتومی برای بار اول در فیلم Ant-Man زمانی استفاده شد که Scott Lang خود را به یک ذره زیر اتمی تبدیل کرد تا بتواند Darren Cross را شکست بدهد. این فرضیه که در ذرات زیر اتمی تمام مفاهیم زمان و مکان به یکدیگر بی ارتباط می شوند اصلی ترین نکته ای بود که در فیلم Ant-Man ازآن استفاده شد.

البته قبل از اینکه کارگردان فیلم Doctor Strange، اقای Derrickson ارتباط بین Ant-Man و Doctor Strange را تایید کند، ارتباطاتی بین این دو فیلم دیده می شد.

کاراکتر های هر دو فیلم در اولین فیلم خود سعی داشتند میزان پذیرش افکار عمومی و طرفداران این داستان ها را بسنجند و در واقع کار خود را محک بزنند که البته هر دو فیلم هم از طرف منتقدان و هم از طرف طرفداران مورد رضایت قرار گرفت.

در مورد Doctor Strange که این موفقیت به خصوص باعث شد این فیلم در جایگاه نخست box office قرار بگیرد و با محموع فروش ۶۷۳ میلیون دلار موفقیت چشمگیری به ارمغان بیاورد.

در روز های آینده اخبار بیشتری در این زمینه منتشر خواهد شد، پس با ما همراه باشید.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن