اخبار روز فیلمها

اختصاصی: همه ی اطلاعاتی که از فیلم بیوه سیاه (Black Widow) می دانیم!

طبق تازه ترین گزارش های منتشر شده، فیلم سینمایی (بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه (Black Widow)) محصول (مارول (Marvel)) و (دیزنی (Disney)) با نقش آفرینی (اسکارلت جوهانسون (Scarlett Johansson)) قرار است در روزهای پایانی ماه فوریه پا به فاز تولید بگذارد. مدتی شایعه شده بود که بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه قرار است نخستین فیلم مارول باشد که با درجه سنی بزرگسال (R) ساخته می شود، اما تا به امروز این ادعا از سوی سازندگان فیلم تایید یا رد نشده است، بنابراین هیچ اطلاعاتی از فضای داستانی اولین فیلم انفرادی بیوه یا عنکبوت سیاه سیاه نداریم.با آریافیلم همراه باشید.

 

 

شخصیت (کلر وایانت (Claire Voyant)) معروف به بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه نخستین بار در سال ۱۹۴۰ معرفی شد و اولین ابرقهرمان زن در تاریخ کتاب های مصور بود. در سال ۱۹۶۴ (استن لی (Stan Lee)) و تیمش این اسم مستعار را زنده کردند و شخصیت جدیدی را به وجود آوردند؛ جاسوس روس، (ناتاشا رومانوف (Natasha Romanoff)) که ابتدا بعنوان یک دشمن برای (مرد آهنی (Iron Man)) معرفی شد، او بعدا به ایالات متحده پناهنده می شود و در نهایت به سازمان (شیلد (Shield)) می پیوندد. اما چند دهه بعد، جوهانسون بعنوان بازیگر نقش بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه در فیلم (مرد آهنی ۲ (Iron Man 2)) معرفی شد و سال گذشته میلادی هم وی را در (انتقام جویان: جنگ ابدیت (Avengers: Infinity War)) ملاقات کردیم.نقش آفرینی درخشان جوهانسون باعث شد تا طرفداران بیشتر از همیشه عاشق بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه شوند، از روز ورود او به دنیای سینمایی مارول همه از مارول خواستند تا یک فیلم انفرادی برای این شخصیت بسازد. تا سال گذشته که مارول تایید کرد قرار است واقعـا فیلم بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه را بسازد، خانم (کیت شورلند (Cate Shortland)) هم بعنوان کارگردان این فیلم انتخاب شد.

 

 

حال، The GWW با انتشار یک گزارش فاش نموده که جوهانسون و کمپانی قصد دارند از ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ (۹ اسفند ۱۳۹۷) کار بر روی پروژه سینمایی بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه را آغاز کنند. انتظار می رود که صحنات فیلم را در میامی و کرواسی جلوی دوربین برونـد. در مورد داستان این فیلم هیچ اطلاعاتی نداریم هنوز، اما بر پایه چیزهایی که در مورد شخصیت های حاضر در فیلم فاش شده، می دانیم که مثلا شرور اصلی فیلم قرار است شخصی شورانگیز باشد، یکی از دیگر شخصیت های داستان باند مونث توصیف شده، یا مثلا شرور زن حیله گری که در دهه پنجم عمرش قرار دارد.از عوامل پشت صحنه بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه می توانیم به (راب هاردی (Rob Hardy)) ﻓﯿﻠﻢبردار (ماموریت غیرممکن: سقوط (Mission: Impossible – Fallout)) اشاره کنیم که قرار است پشت دوربین بنشیند، که شاید یک نشانه باشد مبنی بر اینکه این فیلم هم مثلا پروژه اخیر تام کروز پر از صحنات اکشن و مهیج است. یک احتمال وجود دارد که اگر درست باشد شاهد ارتباط هایی بین دو فیلم بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه و (کاپیتان مارول (Captain Marvel)) خواهیم بود، مخصوصا با توجه به اینکه خانم (جک شفر (Jac Schaeffer)) یکی از نویسندگان کاپیتان مارول کسی است که ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی فیلم انفرادی بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه را نوشتـه.هنوز تاریخ شروع اکران بیوه سیاه یا عنکبوت سیاه بطور رسمی تایید نشده، اما ۱ می ۲۰۲۰ (۱۲ اردیبهشت ۹۹) یک احتمال خیلی قوی است.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن