D23کامیک

اخبار D23: سه سریال جدید Moon Knight و She-Hulk و Ms. Marvel در راه دیزنی پلاس

در حاشیه ی D23 از سوی Kevin Feige اعلام شد که Moon Knight و She-Hulk هر کدام سریالهای اختصاصی خودشان را خواهند داشت و Ms. Marvel که قبلا از آن صحبت کرده بودیم نیز رسما تایید شد…

به گزارش آریامووی، کاراکتر She-Hulk اولین بار سال ۱۹۸۰ و در کامیک Savage She-Hulk شماره اول دیده شد و حاصل تفکر Stan Lee و John Buscema بود و نامش  Jennifer Walters است که درواقع دخترعمه‌ ی Bruce Banner یا همان هالک اصلیست که مجبور می‌شود به Walters خون تزریق کند و  این اتفاق باعث می‌شود که وی نیز تبدیل به موجودی سبز رنگ و شبیه به هالک شود و بعدا نیز به Avengers بپیوندد و مدت کوتاهی نیز در The Fantastic Four جایگزین Ben Grimm شود.

اما کاراکتر Moon Knight نیز حاصل تفکر Doug Moench and Don Perlin است و سال ۱۹۷۵ و شماره ۳۲ از کامیک Werewolf by Night و با نام Marc Spector است که پسر یک خاخام یهودی-آمریکایی است که بزرگ شده تا به بوکسوری سنگین وزن تبدیل شود و به نیروی دریایی آمریکا بپیوندد و در ماموریتی در مصر رها میشود تا بمیرد و او را به معبدی اختصاص داده شده به خدای Khonshu میبرند و قبول میکند که نماینده خدا در زمین شود و وی پس از شکست دادن دشمنانش به آمریکا برمیگردد.

در نهایت به Ms. Marvel میرسیم که سال گذشته خبر از ساخت فیلم آن داده بودیم و در کمیک ها شخصی پاکستانی- آمریکایی به نام Kamala Khan است که از سال ۲۰۱۴ به کمیک های Marvel و در نتیجه ی رویداد کمیک Inhuman’s Terrigen Mist معرفی شد و پا به این دنیا گذاشت. در رابطه با قدرت های این شخصیت میتوان به قدرت های تغییر شکل دادن خود و ابعاد بدنش اشاره کرد.

این سریالها احتما بین سالهای ۲۰۲۰-۲۰۲۱ استریم خواهند شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن