اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی سریالها : The 100 ، Rick and Morty ، The Last Man on Earth و …

چند روزیه که شبکه های مختلف دارن سریالهای خودشون تمدید و کنسل میکنن و در این پست همه رو برای شما یک جا جمع کردیم و قراره تا نگاهی به اون داشته باشیم…

اول میریم سراغ شبکه CW که متخصص تمدید کردن سریاله و جالبه دو سریال خودش رو هم کنسل کرده و باید به حالشون گریست که نتونستن مینیمم رضایتهای این شبکه رو هم فراهم کنند. اولین سریال The 100 است که برای فصل ششم تمدید شد و به جمع دیگر سریالهای تمدید شده این شبکه Arrow, Black Lightning, Crazy Ex-Girlfriend, DC’s Legends of Tomorrow, Dynasty, The Flash, Jane The Vir.gin, Riverdale, Supergirl و Supernatural پیوست و دو سریال بدشانس و البته ضعیف Valor و Life Sentence از ادامه راه باز موندند و کنسل شدند.

خوب بریم سراغ شبکه Fox و سریال جدیدش  The Resident که چراغ سبز تمدیدی فصل دوم رو گرفت و متاسفانه سه سریال کمدی از این شبکه کنسل شدند ، سریالهای The Last Man on Earth ، Brooklyn Nine-Nine و The Mick که طرفداران اونها دیگه نباید منتظر فصل بعد باشند.

آپدیت جدید خبر : سریال  Brooklyn Nine-Nine از سوی NBC برای فصل بعد تمدید شد.

شبکه بعدی NBC است و می ریم سرغ سریالهای  Good Girls و  A.P. Bio که برای فصل بعد تمدید شدند و شبکه ی Starz که سریال محبوبش Outlander رو برای دو فصل دیگر یعنی فصلهای ۵ و ۶ تمدید کرد و Netflix نیز سریال کمدی و زیبای  Santa Clarita Diet را برای فصل سوم تمدید کرد و در نهایت بهترین خبر برای طرفداران سریال Rick and Morty است که با توجه حواشی زیادی که داشت و بعد از پایان فصل سوم خبر از تمدید نشدن اون زیاد به میون میومد بالاخره و برای ۷۰ قسمت در حالی تمدید شد که تمام اپیزودهای ۳ فصل قبلی اون فقط ۳۱ اپیزود بوده و این خبر تمدیدی برای فصل چهارم یه جورایی تمدید چند فصلی حساب میشه.

شما کدوم سریال رو دنبال میکردید؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن