انتخاب سردبیرتمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی سریالها: The Enemy Within ، Swamp Thing ، Lucifer ، Deadly Class و …

همیشه اخبار تمدید و کنسلی یکی از جذاب ترین خبرهای دنیای تلویزیوزین بوده و خوب همیشه هم شاید راضی کننده نباشه ، مخصوصا وقتی میفهمیم که سرذیال محبوب ما کنسل شده. در این پست قصد داریم تا نگاهی داشته باشیم به آخرین اخبار تمدید و کنسلی سریال طی ۱-۲ هفته اخیر …

به گزارش آریامووی، به سراغ شبکه NBC می رویم و سریال The Good Place با بازی Kristen Bell و Ted Danson که برای فصل چهارم تمدید شده و البته آخررین فصل این سریال خواهد بود و این در حالیست که Michael Schur شورانر سریال از همان ابتدا برای ۴ فصل آماده بوده است.

این شبکه همچنین ۴ سریال Abby ، The Village ،The Enemy Within و A.P. Bio را نیز کنسل کرد.

به سراغ نتفلیکس می رویم و سریال محبوب Lucifer که اگرچه برای فصل چهارم نجات پیدا کرد و بعد از کنسلی شبکه FOX توانست به راهش ادامه دهد ، در نتفلیکس نیز گویا قرار نیست این سریال ادامه پیدا کند و فصل پنجم و بعدی سریال آخرین فصل سریال خواهد بود و بعید است استریمینگی پیدا شود و آن را ادامه دهد و این را باید پایان راه این سریال دانست.

نتفلیکس همچنین The Ranch را کنسل کرد تا فصل چهارم ، آخرین فصل سریال باشد و البته به دیگر سریال جدیدش Dead to Me فرصتی داد تا این سریال در فصل دوم و ۱۰ قسمت دیگر پخش شود.

خبر داغ هفته نیز کنسل شدن Swamp Thing از سوی استریمینیگ DC Universe تنها بعد از پخش یک اپیزود بود که سر و صدای زیادی را در سطح اینترنت به راه انداخت که فقط یک دلیل داشت و آن هم مسائل مالی و مالیاتی که ۴۰ میلیون باید پرداخت می شده و نشده که تقریبا به اندازه نیمی از بودجه کل سریال یعنی ۸۰ میلیون دلار بوده است. احتمال تمدید شدن سریال در شبکه و استریمینگ دیگری وجود دارد که فعلا گزینه های روی میز HBO و CW هستند.

Amazon نیز سریال درام Sneaky Pete را برای فصل چهارم تمدید نکرد و این سریال نیز کنسل شد و برویم به سرغ SYFY  و این شبکه هم دو سریال خودش Happy! و Deadly Class را کنسل کرد که البته برای Deadly Class هنوز امید به ادامه و شبکه جدید میباشد و باید منتظر ماند.

شبکه Starz نیز کمتر از یک هفته بعد از شروع سریال Vida برای فصل دوم ، بنظر از جذب بیننده سریال راضی بوده است و این سریال را برای فصل سوم تمدید کرد.

و برای شبکه اخر به سراغ CBS می رویم و بازار داغ کنسلی ها را با The Red Line به پایان میرسانیم که تنها با پخش یک فصل کنسل شد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن