اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیرتمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی سریالها : Luke Cage ، Ozark ، Elite ، Ttitans و …

این پست از اون پستهای پر ملاته که فقط مشتری اش سریال بازها هستن و میخواهیم نگاهی داشته باشیم به آخرین اخبار تمدید و کنسلی که داغ ترینش Luke Cage  است که همین یکی دو ساعت پیش منتشر شده و میریم ببینیم بقیه اش چیه…

به گزارش آریافیلم، هنوز یک هفته از کنسلی سریال Iron Fist نمیگذره و فصل سوم سریال Daredevil هم به تازگی شروع شده و حالا خبر میرسه که نتفلیکس (Netflix) سریال Luke Cage رو هم کنسل کرده و دنیای سینمایی مارول در نتفلیکس داره کوچک و کوچک تر میشه و بنظر میاد شروعیست بر پایان همکاری نتفلیکس و مارول ، حالا که فقط  Daredevil, Jessica Jones, and The Punisher باقی موندن.

حتما می دونیک که دیزنی (Disney) هم داره استریمینگ خودش رو راه منیدازه و بعیید نیست هم Iron Fist و هم Luke Cage رو در ادامه اونجا ببینیم و یا شاید هر دو رو در سریال جدید Heroes for Hire ببینیم، باید صبر کرد!

Luke Cage


خبر دوممون برای طرفداران جیم کری (Jim Carrey) و سریال جدیدش Kidding است که از سوی شوتایم (Showtime) برای فصل دوم تمدید شد و میتونیم سال آینده نیز در ۱۰ اپیزود این سریال رو تماشا کنیم و فصل اول اون نیز ۱۱ نوامبر به پایان خواهد رسید.

مرتبط ← نقد و بررسی سریال شوخی کردن (Kidding):‌ بازگشت جیم کری (Jim Carrey) به تلویزیون

Kidding


نتفلیکس سریال Ozark رو برای فصل سوم تمدید کرد ، سریالی با بازی خوب Jason Bateman و الهام گرفته از سریال Breaking Bad


شبکه کابلی FX دو سریال خودش  Mr. Inbetween ـه منتقد پسند و Mayans MC رو برای فصل بعد تمدید کرد.

مرتبط ← نقد و بررسی سریال .Mayans M.C: اسپین‌آف سریال Sons of Anarchy


DC Universe هم اولین سریال لایو/اکشن خودش Titans رو که فقط در آمریکا از استریمینگ خودش پخش میشه و سایر نقاط دنیا در نتفلیکس پخش میشه برای فصل دوم تمدید کرد. سریالی اقتباسی از کامیک Teen Titans. به تازگی نقد سریال رو هم براتون آماده کردیم که میتونید بخونید.

Titans


میرسیم به سریال اسپانیایی جدید نتفلیکس یعنی Elite که اگر از طرفداران سریال Money Heist بودید این سریال رو هم پیشنهاد میکنیم بهتون چون از بازیگران اون سریال هم اینجا میبینیم. این سریال برای فصل دوم تمدید شد و بنظر میاد استقبال خوبی ازش شده

Elite

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن