انتخاب سردبیرتمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی بیش از ۳۰ سریال: Elite، Westworld، What We Do in the Shadows و …

با توجه به اینکه مدتهاست از اخبار تمدید و کنسلی سریالها پستی نداشتیم، در این پست جامع نگاهی خواهیم داشت به اخبار تمدید و کنسلی سریالها و امیداوریم سریال محبوب شما در لیست تمدیدی ها باشه…

به گزارش آریامووی، در اولین بخش از این خبر به سراغ شبکه نتورک ABC می رویم و طوفانی از تمدیدی و کنسلی که در میان سریالهای تمدید شده می توان به تمدید سریال American Housewife برای فصل پنج، سریال  Black-ish برای فصل هفت و پیش در آمد آن Mixed-ish نیز تمدید شد. همچنین سریال  The Conners برای فصل سوم تمدید شد و سریال The Goldbergs برای فصل هشتم، دو سریال A Million Little Things و The Rookie نیز برای فصل سوم و در نهایت سریال تازه از راه رسیده ی Stumptown برای فصل دوم تمدید شد.

سایر سریالهای تمدیدی گذشته ی این شبکه شامل سریالهایی چون The Good Doctor, Grey’s Anatomy و Station 19 می باشد و باید با سریالهای قدیمی و محبوب Modern Family, Fresh Off the Boat و How to Get Away With Murder و Agents of SHIELD نیز خداحافظی کنیم.

اما این شبکه چند سریال را هم کنسل کرد که می توان به Bless This Mess،  Schooled،  Single Parents و Emergence اشاره داشت.

به سراغ دیگر شبکه نتورک، Fox می رویم و سریال جنایی/هیجانی Prodigal Son که به تازگی از این شبکه آغاز شده و ماجرای قاتل سریالی و پسری است که به نیروی پلیس پیوسته و حالا قراره که به پلیس کمک کنه و این سریال برای فصل دوم تمدید شد و دیگر سریالهای این شبکه The Resident و  Last Man Standing به ترتیب برای فصل چهار و نه تمدید شدند و Bob’s Burgers نیز برای فصل یازدهم تمدید شد.

این شبکه همچنین ۹-۱-۱ و سریال اسپین آف آن Lone Star را نیز برای فصل جدید تمدید کرد.

شبکه کابلی FX نیز سریال What We Do in the Shadows را برای فصل سوم تمدید کرد. سریال منتقد پسند و البته مردم پسند که نسبت به فصل قبل ۲۵% افزایش بیننده داشته است و Taika Waititi نام آشنا از عوامل اصلی پشت صحنه و حتی بازیگری آن می باشد.

استریمینگ Netflix، در خبری مورد انتظار دومین سریال محبوب و مردمی اش، Elite را برای فصل چهارم و با حضور بازیگرانی جدیدتر تمدید کرد و سریالهای جدید Messiah و Turn Up Charlie فرصتی برای فصل دوم پیدا نکردند.

Freeform، سریال جدیدش Motherland: Fort Salem را برای فصل دوم تمدید کرد.

شبکه نتورک CBS نیز ۱۸ سریالش را تمدید کرد که در میان آنها نامهای زیر دیده می شود:

All Rise, Blue BloodsBullFBIFBI: Most WantedMacGyver, Magnum P.I.NCISNCIS: Los AngelesNCIS: New OrleansSeal TeamS.W.A.T و کمدی های Bob ♥ Abishola, The Neighborhood و The Unicorn و سریالهای تمدید شده قبلی این شبکه عبارتند از Evil, Mom, Young Sheldon, Survivor و The Amazing Race

بد نیست به کنسلی های CBS نیز نگاهی داشته باشیم و سریالهایی چون، Broke، Carol’s Second Act، Tommy و Man with a Plan در میان آنها دیده می شود.

شبکه کابلی HBO، سریال محبوب اش Westworld را که به تازگی فصل سوم آن به پایان رسیده است برای فصل چهارم تمدید کرد و سریال Insecure را نیز برای فصل پنجم تمدید کرد.

The Purge اقتباسی از فیلمی به همین نام و Treadstone ای که از دنیای جیسون بورن می آمد نیز توسط USA Network کنسل شدند.

در نهایت به سراغ CBS All Access می رویم و سریال Tell Me a Story که تنها بعد از ۲ فصل کنسل شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن