اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی سریالهای Warrior ، The Gifted ، Manifest ، The 100 و …

باز هم با پستی سرشار از اخبار تمدید و کنسلی در خدمتتون هستیم و شب گذشته اخبار زیادی رو داشتیم و در هفته گذشته نیز یکی دو خبر بود که همه را در این پست پوشش خواهیم داد…

به گزارش آریامووی، Cinemax در حالی که فقط ۳ اپیزود از سریال جدیدش Warrior کاری از سازندگان سریال Banshee پخش شده بود ، آن را برای فصل دوم تمدید کرد ، سریالی که بر اساس نوشته های اسطوره Bruce Lee میباشد.

شبکه CW نیز شب گذشته سریالهای Roswell, New Mexico, All American, The 100 و In the Dark برای فصلهای جدید تمدید کرد ، شبکه ای که به صختی سریالی را کنسل میکند ، این بار نیز طرفدارانش رو خوشحال شکرد.

اما شبکه CBS نیز فقط روی NCIS حساس نیست و اسپین آفهای آن یعنی NCIS: Los Angeles و NCIS: New Orleans را نیز به شدت حمایت میکند و این سریال نیز برای فصلهای بعد تمدید شدند.

شبکه NBC نیز سریال Manifest را که حال و هوای Lost دارد برای فصل دوم تمدید کرد و در نهایت یک خبر کنسلی هم بدیم و FOX که سریال X-men اش The Gifted را بعد از دو فصل کنسل کرد و البته امید به ادامه در شبکه دیگر هست و باید منتظر خبرهای بعدی ماند.

شما کدام سریال را دنبال میکردید؟

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۳ نظرها

  1. سریاسریال the gifted.the100.warriorواقعا ارزش دنبال کردن دارن و فعلا دوس ندارم اسپین آفشون اعلام بشه.البته سریال the gifted که ساختش متوقف شده اما امیدوارم یه کمپانی ادامشو بسازه. واقعا حیفه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن