تمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی سریالهای The Magicians ، Suits ، FBI و …

بعد از مدتها با کلی خبر تمدید و کنسلی در این پست همراه ما باشید و اولین خبر رو از شبکه SYFY داریم و سریال The Magicians که به بهانه شروع فصل چهارم ، برای فصل پنجم نیز تمدید شد ، سریالی که حول شخصیت دانشجویی به نام Quentin Coldwater متمرکز شده است که از کودکی به جادوگری و تر دستی علاقه فوق العاده ای داشته و بارها مجموعه کتاب های جادوگری معروف Fillory and Further خوانده است.او حال در سن بزرگسالی برای پی بردن به اسرار این دنیای جذاب تصمیم به ثبت نام در کالج جادوگری Brakebills را می گیرد.اما ورود به این کالج و آشنایی با اساتید و دانشجویان عجیبش اگرچه در ابتدا بسیار جذاب به نظر می رساند اما او به زودی او را به این حقیقت می رساندکه ,در پشت این ظاهر جذاب حقایق خطرناکی پنهان شده است که می تواند وحتی کل زندگی بشر را به خطر بیندازد.از طرف دیگر Juliaدوست صمیمی و نزدیک Quentin که پیشنهاد ورود به این کالج را رد کرده است,خود تصمیم به کشف دنیای جادگری می گیرد و در این راه با ورود به جامعه ای پنهان و مرموز با چالش های عجیبی روبه رو می گردد. (tvworld)

شبکه کابلی USA نیز سریال مجبوبش Suits رو برای فصل پایانی و نهم تمدید کرد تا این سریال نیز در فصل بعد به پایان برسه که اگر بخواید داستان اون رو هم بدونید ، مایک راس (Mike Ross) دانشجوی اخراجی است که به عنوان پیک دوچرخه­سوار مشغول به کار است. روزی دوست بلندپرواز او مقدار قابل ملاحظه­ای مواد مخدر به او برای جابجایی می­دهد. مایک برای تامین مخارج مادربزرگش مجبور به قبول این کار می­شود، اما در آخرین لحظه متوجه می­شود که معامله تله­ پلیس است و از دست پلیس فرار می­کند. در همان هتل محل مبادله­ مواد، مشهورترین وکیل شهر، هاروی اسپکتر (Harvey Specter)، مشغول مصاحبه با متقاضیان دستیاری­­اش است. مایک برای فرار از دست پلیس وارد اتاق هاروی می­شود. هاروی از کتاب قطور قانون مدنی از او سوال می­کند، کتابی که بر حسب تصادف، مایک کلمه به کلمه آن را حفظ است. هاروی و مایک برای اولین بار با هم روبرو می­شوند و نمی­دانند که قرار است با هم قوی­ترین گروه وکالت نیویورک را تشکیل دهند. (shabgar)

در پایان به سراغ شبکه CBS میریم و سریالهای FBI ، The Neighborhood و Magnum P.I که همگی برای فصل بعد تمدید شدند و لازم به ذکره همگی سریالهای جدید این شبکه هستند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن