تمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی سریالهای NOS4A2 ، The Handmaid’s Tale ، The Boys و …

باز هم با کلی خبر تمدید و کنسلی برگشتیم و برای اولین خبر به سراغ استریمینگ نتفلیکس می رویم و سریال انیمیشنی Big Mouth که برای سه فصل دیگر تمدید شد ، سریالی برای بزرگسالان و نیم ساعته با صداپیشگی دو دوست در دنیای واقعی و بیرون از سریال Nick Kroll و Andrew Goldberg که سریال واقعا به خاطرات دوران کودکیشان میپردازد.

به گزارش آریامووی، در دومین خبر تمدید و کنسلی امروز و در حاشیه TCA تابستانی ، Craig Erwich مدیر استریمینگ HULU نیز خبر از تمدید سریال محبوب The Handmaid’s Tale و دارنده ۱۱ جایزه امی ، برای فصل چهارم داد و میدانیم این روزها فصل سوم در حال پخش است و Erwich در همین حین خبر از چند سریال جدید از جمله  Wu-Tang: An American Saga، Dollface ، Love, Beth ، Looking for Alaska، Reprisal  و Four Weddings and a Funeral نیز داد.

به سراغ شبکه کابلی TNT می رویم و سریال Animal Kingdom که این سریال نیز برای فصل پنجم تمدید شد تا همچنان در جمع ۱۰ سریال درام محبوب شبکه های کابلی باقی بماند.

سریال بنظر من خسته کننده ی NOS4A2 هم برای فصل دوم تمدید شد ، سریالی با بازی Zachary Quinto و Ashley Cummings که اگر نظر شما غیر از این است در کامنتها ازخوبیهای آن بگویید…

مرتبط ← نقد و بررسی سریال NOS4A2: گم شدن ماشینی ترسناک در جاده‌ای جادویی

Amazon نیز برای اینکه نشون دهد چقدر به سریال جدیدش The Boys ایمان دارد ، هنوز شروع نشده برای فصل دوم تمدید کرد ، سریالی ساخته ی Eric Kripke معروف که برای سریال Supernatural میشناسمش.

مرتبط← نقد و بررسی سریال The Boys: هجویه ابرقهرمانی و جذاب آمازون، Watchmen نسل جدید است

اما استریمینگ DC هم که از این پس تحت لیبل HBO Max ادامه خواهد داد ، سریال Doom Patrol را برای فصل دوم تمدید کرد تا در سال ۲۰۲۰ پخش شود.

مرتبط ← نقد و بررسی سریال Doom Patrol: سورپرایزی عجیب و شگفت انگیز از DC Universe

خبر پایانی هم مربوط به سریال بخت برگشته ی Designated Survivor است که نه تنها در abc جای نداشت و  بعد از دو فصل کنسل شد ، در نتفلیکس نیز بعد از فصل سوم کنسل شد تا دیگر امیدی به پایانش نباشد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن