اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیرتمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی سریالهای Hanna ، Barry و NCIS

با سه خبر تمدید و کنسلی همراه ما باشید…

به گزارش آریامووی، آمازون (Amazon) سریال اقتباسی جدیدش Hanna از فیلمی به همین نام و ساخته ی ۲۰۱۱ را برای فصل دوم تمدید کرد. در سریال Hanna جوئل کینامن (Joel Kinnaman) و میری انوس (Mireille Enos) برای اولین بار پس از سریال The Killing «کشتن» دوباره همبازی شده‌اند. داستان سریال درباره‌ی قاتلی نوجوان در جنگل است که آدم‌های دوبرابر اندازه‌ی خودش را به راحتی می‌کشد.

مرتبط ← نقد و بررسی سریال Hanna: قاتل کوچک به هدف نمی‌زند!

در فصل اول ۸ اپیزودی Hanna ساخته شده توسط دیوید فار (David Farr) ، کینامن نقش اریک هلر مامور سابق CIA را بازی می‌کند که نوزادی به نام هانا را از یک آزمایش دولتی مرموز و خطرناک نجات می‌دهد. هلر و این نوزاد به طبیعت وحشی شمال اروپا فرار می‌کنند، اما مادر هانا یعنی یوهانا (با بازی یوهانا کولیگ (Joanna Kulig)) طی این اتفاقات کشته می‌شود. هلر به مدت ۱۵ سال هانا را برای تبدیل شدن به یک ماشین کشتار زیر ۱۸ سال آموزش می‌دهد، یعنی چیزی شبیه X-23 در فیلم Logan «لوگان» اما با لهجه‌ای فنلاندی. نقش او در نوجوانی توسط اسمه کرید مایلز (Esme Creed-Miles) بازی می‌شود. برخورد اتفاقی او با یک چوب‌بر همسن خودش باعث ایجاد وقایعی زنجیره‌ای می‌شود که هلر و هانا را مجبور می‌کند حین تعقیب شدن توسط ماریسا ویگلر (با بازی انوس) مامور بی‌رحم CIA از مخفیگاه خود فرار کنند.

دومین خبر از شبکه HBO و سریال Barry است که برای فصل سوم تمدید شد و با بازی Bill Hader که درباره یک آدمکش افسرده و گوشه گیر به نام بری است. او برای انجام ماموریتی به لس آنجلس می رود اما در آنجا عاشق حرفه بازیگری می شود. ماموریت بری کشتن بازیگری تازه کار است که با همسر رییس یکی از باند ها خلافکار چچنی رابطه داشته. او برای کشتن هدف وارد کلاس بازیگری می شود، اما تصمیم می گیرد در لس آنجلس ماندگار شده و زندگی تازه ای آغاز کند.

و سومین خبر تمدید و کنسلی از شبکه CBS و سریال قدیمی و طولانی NCIS است که برای فصل ۱۷ تمدید شد و تا به اینجا میانگین بیننده ۱۷ میلیونی رو بدست آورده و البته بعد از اون سریال The Big Bang Theory قرار داره و بعد از این سریال طولانی ترین سریال شبکه  Law & Order: SVU است.

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن