اخبار روز سریالهاتمدید و کنسلی

اخبار تمدید و کنسلی سریالهای Good Omens ،Fleabag ، Carnival Row و Too Old to Die Young

معمولا در دنیای تلویزیون رسم بر این است که شبکه با ادامه ی سریالی مخالف است و شورانر و تهیه کننده می آیند و التماس که سریال ادامه پیدا کند ولی برای دو سریال جدید آمازون Good Omens و Fleabag اینگونه نیست و گویا آمازون فصل دوم میخواهد و شورانرهای دو سریال هنوز جواب مثبت نداده اند!

به گزارش آریامووی، در حاشیه TCA تابستانی ، Jennifer Salke مدیریت آمازون به خبرنگاران اعلام کرد که درخواست فصلهای بیشتر از Good Omens و Fleabag دارد و منتظر تایید شورانرهای سریالها میباشد. سریال Good Omens اواخر ماه می پخش شد و با واکنش خوب منتقدین مواجه شد و البته مردم درخواست کنسل شدن آن را به نتفلیکس دادند.

در همین پنل ، آمازون خبر از تمدید سریال Carnival Row نیز داد ، سریالی که هنوز شروع نشده است و ماجرایی فانتزی با چاشنی مشکلات این روزهای اجتماع از جمله مهاجرت و پناهندگی سروکار دارد و بازیگران آن Orlando Bloom و Cara Delevingne میباشند و در کمتر از ۳ روز دیگر پخش خواهد شد.

و در پایان این پنل آمازون از عدم اشتیاقش برای ادامه ی Too Old to Die Young نیز خبر داد و اعلام کرد در ابتدا نیز لقب مینی سریال را یدمک میکشید و قرار نیست فصل دومی در کار باشد.

خبر پایانی نیز مربوط به سریال The Expanse میباشد که این سرایل برای فصل پنجم تمدید شد.

شما کدام سریال را دنبال میکنید و منتظر تماشای ان هستید؟!

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن