اخبار روز سریالهااسپین آفکامیک کان

کامیک کان ۲۰۱۸: احتمال کراس اور Better Call Saul و Breaking Bad به گفته بازیگران

تحول از Jimmy McGill به Saul Goodman حرکتی هوشمندانه است و با در راه بودن فصل چهارم سریال Better Call Saul ، بازیگران و سازندگان این اسپین‌آف Breaking Bad، آماده بودند که بگویند، همانطور که خط میان این دو سریال در حال فروپاشی ست و لحظه به لحظه این سریال به قلمرو Breaking Bad نزدیکتر می شود «حتی قول چند کراس اور هم داده شده»، باید انتظار چه چیزهایی را داشته باشیم.

برای بزرگداشت پنل سالن H که توسط Bill Burr میزبانی می شد، شبکه AMC، سازندگان Vince Gilligan  و Peter Gould به همراه بازیگران کلیدی Bob Odenkirk, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Giancarlo Esposito (که قرار بود Jonathan Banks جای او حضور یابد اما نشد) را برای حضور در این پنل مامور کرد.

گروه به نکاتی مانند «بهترین فصل تا به اینجای سریال» یا ارتباط بیشتر سریال با Breaking Bad  و وجود کراس اورهای بیشتر، اشاره کردند. مثلا Gilligan گفت:

این بهترین فصل Better Call Saul تا به اینجای سریال است؛ لحظات کمدی، خنده دارتر از قبل هستند و این صحنه ها مسلما در Breaking Bad  هم بودند.

همچنین به این موضوع گریزی زد که او در این روزها در بخش کارگردانی Better Call Saul نقش کوچکی دارد.

من در حال حاضر، یک طرفدار هستم. من به نوعی کنار کشیدم و احازه دادم Peter به همراه تهیه کنندگان و بازیگران فوق‌العاده، ساخت سریال را ادامه دهند… به هر حال کنار رفتم و گفتم ساخت این سریال بدون من بهتر خواهد بود.

درباره‌ی صحنه هایی که احتمالا در Breaking ‌Bad هم بوده اند، Odenkrik اشاره کرد که مخصوصا یک صحنه برای بینندگان آشنا خواهد بود… چون در Breaking Bad هم بوده است، که Gould زیرکانه ادامه داد: “قرار هست چیزاهایی ببینید که برای شما آشنا خواهند بود.”

سازنده سریال، Gilligan اضافه کرد:

اگر Breaking Bad را دوست دارید، قرار است که دنیای قبلی را کمی گسترده تر ببینید، به علاوه چیزهایی از آن دنیا که قبلا دیده بودید، قرار است با شخصیت هایی نیز آشنا شوید که در Breaking Bad تنها به آن اشاره شده بود و شما هیچ وقت با آن ها ملاقات نکرده اید.

دقیقا کی؟ خب اگه نگاهی به اولین معارفه Saul در قسمت ۸ فصل ۲ بیاندازیم، زمانی که Jesse و Walt برروی Saul اسلحه کشیدند او از آن ها می پرسد که آیا Lalo آن ها را فرستاده است؟ البته کار Lalo نبوده اما تا به الان چیزی از Lalo دست گیرمان نشده، خب این قرار است تغییر کند. سازندگان Tony Dalton از Sense8 را برای این نقش استخدام کرده اند و با اینکه جزئیاتی از شخصیت او ندادند اما عکسی از او در کنار چهره ای آشنا منتشر کردند، او کسی نبود جز، Hector Salamanca.

اما Jimmy چه می شود؟ آیا Odenkrik دو شخصیت Saul و Jimmy را در هر دو سریال یک فرد در نظر می گیرد؟ یا اینکه این تحول آنقدر کامل است که او کاملا به فردی دیگر تبدیل می شود؟ Odenkrik گفته که او آن ها را یکی می داند و احتمال دارد که چیزهای بیشتری درباره ی Saul ای که در Breaking Bad دیده ایم وجود داشته باشد، مخصوصا اگر یک بعد دیگری از او وجود داشته باشد که بیشتر شبیه به Jimmy باشد.

کنجکاو هستم که ببینم آیا عضو انجمن خیریه یا همچین چیزهایی می شود یا نه.

بدون شک، قرار است همینطور که به قلمروی Breaking Bad نزذیکتر می شویم، دورنمایی تازه از این شخصیت محبوب ببینیم، اما باید برای جزئیات منتظر بمانیم.

BCS

BCS

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن