اخبار روز فیلمهاانتخاب بازیگر

احتمال پیوستن Robert De Niro به فیلم اختصاصی Joker

فیلم Joker خیلی سریع در حال پیش بردن کارهای تولیدش است. هفته گذشته نام فیلم و تاریخ اکرانش پس از چراغ سبز Warner Bros مشخص شد، سپس اعلام شد احتمالا Zazie Beets نیز به Joaquin Phoenix در این فیلم خواهد پیوست. حالا انتخاب بازیگران همچنان ادامه دارد، و نوبت به Robert De Niro رسیده است. گزارش ها حاکی از این است که ستاره فیلم جنایی King of Comedy در حال مذاکره برای پیوستن به این فیلم است، که اگر اتفاق بیفتد اولین تجربه کامیک بوکی او خواهد بود. او نقش یک مجری برنامه تلویزیونی را بازی خواهد کرد که در روایت داستان گذشته Joker خیلی سودمند خواهد بود.

این پروژه با دنیای DCEU مرتبط نیست، همان طور که Todd Phillips کارگردان فیلم آرزویش بود فیلمی با بودجه متوسط، خشن، با حال و هوای دهه ۸۰ از یک شخصیت شرور دنیای DC بسازد که به بخش های دیگر این دنیای سینمایی وابسته نیست. اگرچه Joker بیشتر شبیه Taxi Driver یا The King of Comedy از فیلم های Martin Scorsese توصیف شده است.

Phoenix نقش Joker را در این فیلم بازی می کند، اما هنوز هم نمی دانیم این به چه معناست. آیا شاهد یک داستان سرگذشت روراست خواهیم بود؟ آیا فیلمنامه نوشته شده توسط Phillips و Scott Silveri از کامیک بوک خاصی اقتباس شده، یا فقط ایده اصلی را از کامیک ها گرفته و داستان متفاوتی از خودشان خواهند ساخت؟

احتمالا خیلی زود این قضیه را خواهیم فهمید، چون فیلمبرداری Joker از ماه سپتامبر در نیویورک آغاز می شود. De Niro اخیرا در فیلم های ناامید کننده ای مثل Dirty Grandpa و The Comedian حضور یافته بود، اما همچنین یک همکاری مجدد در درام جنایی The Irishman ساخته Martin Scorsese انجام داده که سال ۲۰۱۹ پخش خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن