اخبار روز فیلمها

احتمال حضور Chris Hemsworth در نقش اصلی اسپین آف Men in Black

گویا کمپانی Sony Pictures کم کم داره شکل و قیافه ی فیلم جدید اسپین آف Men in Black رو سیقل میده و بنظر میاد بخش انتخاب بازیگر فیلم شروع شده و بعد از کلنجارهای زیادی که پیرامون ساخت دنباله ی فیلم اصلی دیده میشد و از جمله ی اون میشه اشاره داشت به کراس اوری با فیلم Jump Street و در نهایت اینگونه شد تا بازسازی دوباره ای برای فیلم ساخته شه و از فیملساز نام آشنا F. Gary Gray که با فیلم The Fate of the Furious  میشناسیمش نیز قراره در اون استفاده شه.

به گزارش آریافیلم ، Chris Hemsworth در آخرین مرحله ی مذاکرات برای حضور در این فیلم اکشن/کمدی/تخیلی قرار داره و Matt Holloway با فیلم قبلی Iron Man با همکاری Art Marcum روی فیلمنامه ی اون کار میکنن و علاوه بر کاراکتر مردی سفید پوست قراره تا خانمی سیاه پوست و یک پیرمرد نیز در فیلم حضور داشته باشند که فیلمبرداری در شهر لندن خواهد بود و جالبه بدونید Chris Hemsworth در آخرین روزهای پایان قراردادش با Marvel به سر میبره و که بازی در نقش Thor در ۷ فیلم میباشد که شامل Avengers 4 نیز خواهد بود.

Hemsworth با فیلمهایی چون Snow White and the Huntsman در سال ۲۰۱۲ و  The Huntsman: Winter’s War در سال ۲۰۱۶ نیز شناخته میشه.

تاریخ اکران Men in Black جدید برای ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹ برابر با جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ اعلام شده است.

Marvel Studios Thor: Ragnarok..Thor (Chris Hemsworth)..Photo: Jasin Boland..©Marvel Studios 2017

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن